Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çok sevindim canım hayırlı olsun sağlıkla huzurla doğuma ulaşmak nasipolsun inşallah 💖 🥰
Teşekkür ederimm canım aminn ♥️
Canım hayırlı olsun sağlıkla ilerler inşallah 🙏
Sağolasın. Canım amiin ♥️
Gebelik testi mi bu?? Ayyy canım benim ne kadar güzel bir test buuu🥰🥰🥰🥰
Çok sevindim sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canım 🙏🙏❤️❤️❤️
♥️♥️♥️teşekkürlerrr
Ay muhteşem bu grup çok bereketli geldi kocaman bir maşallahhh🧿🧿🧿😍😍😍😍
Sağlıkla ilerlesin inşallah canım tebrik ederim 🥰🥰🙏🙏
Evett♥️ teşekkürlerr
tebrikler canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim darısı bize olsun ❤️
Amiiinn aminn inşallah ♥️
Tebrik ederimmmm🌸 sağlıkla gelsin🐣🧿
Amiin teşekkürler ♥️
Tebrikler canım harıkaaa😍😍 kac günun kalmıstı
Teşekkür ederim canım. 2 gün falen geçmiştiii

Kız uyandın mı günaydın. Benim test fos çıktı üstte gördün mü paylaştım. Sende var mı gelişme
Görmedim testi yaa ama dha cok gunun var 🥺 ben test yapmadım canım yarın sabah yapacagım 🤗 eşim Ankara'ya gıtti sabah 6 gb babasını göturdu hastaneye 5gb uyandık namaz ı acele kıldım wc gttm yne ılk ıdrar kactı ahaah bugün de kızımla taklcaz zaman geçer 😍 of ılk ıdrarn o saate gelmesi yarn sabah 5de yaparsam bütün uykum kaçacak biliyorum🤣

@mayaada belirtilerin nelerdi çok merak ediyorum :) birde özel değilse hangi günleri değerlendirdin acaba :)
En önemli belirtim nabzım normale göre yüksekti. Geri kalan hep regl olcakmış gibi hafif sancılar ve göğüs hassasiyetii bu kadar 😂 regl olcam sanıp hep vc ye gitmiştim beyaz akıntı vardı. Bir de bu bizim 2. Deneme ayımız, eşimin işinden dolayı baya yoğundu yumurtlama dönemi tek ilişki olabildi. Onun harici regl sonrası hemen ilişki oldu. Yumurtlamadan bi hafta sonra oldu böyle yani.

Görmedim testi yaa ama dha cok gunun var 🥺 ben test yapmadım canım yarın sabah yapacagım 🤗 eşim Ankara'ya gıtti sabah 6 gb babasını göturdu hastaneye 5gb uyandık namaz ı acele kıldım wc gttm yne ılk ıdrar kactı ahaah bugün de kızımla taklcaz zaman geçer 😍 of ılk ıdrarn o saate gelmesi yarn sabah 5de yaparsam bütün uykum kaçacak biliyorum🤣
Bak burada. Bende keşke yapmasaydım diyorum. Dünkü lekelenme yumurtlama da olabilir. Çünkü daha öncede birkaç kez olmuştu yumurtlama kanaması. Eğer öyleyse sadece dünü değerlendirebildim eşim bir haftalığına iş için yurtdışına gitdi
Kızlar dünkü teste inanmadığımı söylemiştim haklı çıktım. 😒 Bir çizgi çıkıyor ama o da galiba testin kendiyle alakalı. Ozaman dünkü lekelenme ne idi? Onu merak ediyorum. Acaba yumurtlama lekelenmesi miydi? 🤷‍♀️

Bak burada. Bende keşke yapmasaydım diyorum. Dünkü lekelenme yumurtlama da olabilir. Çünkü daha öncede birkaç kez olmuştu yumurtlama kanaması. Eğer öyleyse sadece dünü değerlendirebildim eşim bir haftalığına iş için yurtdışına gitdi
Canım evet geçen ay daha da böyle oldu olabilir marka ile alakalı bu sefer değiştir bak benim bebetime Ben çok memnunum geçen ay kuruma çizgisi de bırakmadı pencere de biraz düzensizlik durumu var demiştin eğer yumurtlama ise leke dışında başka uzayan akıntı geldi mi kuzum

X