Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

kızlar ya bana bi yardımcı olun bu ay ilk defa femara kullanacam dr günde 3 kez kullan dedi ama burda gördüğüm kadarıyla herkes 2 defa kullanmış benimki çok mu olur bilemedim günde 3 kez kullanan var mı

kızlar ya bana bi yardımcı olun bu ay ilk defa femara kullanacam dr günde 3 kez kullan dedi ama burda gördüğüm kadarıyla herkes 2 defa kullanmış benimki çok mu olur bilemedim günde 3 kez kullanan var mı
Ben 3 kullandım. İlk deneyimde 2 kullanmıştım tek yumurtam oldu. Tutmadı. İkinci de doktor 3 e çıkardı yumurtalarım dirençli. 3 yumurtam oldu

Kızlar bütün o hafif çizgi gösteren üç testte yalan sanırım benim adet öncesi gibi hafif sivilceler çıktı acıtan türden bu ayda ben elendim. Hepinize günaydın bu Arada

öylemi şimdi rahatladım biraz herkes iki kullanınca bi tedirgin oldum o zaman sıkıntı yok kac yumurtan oluşmuştu tekrar kontrole gittiğinde
Kuzu yazdım yukarda bak boyle
Ben 3 kullandım. İlk deneyimde 2 kullanmıştım tek yumurtam oldu. Tutmadı. İkinci de doktor 3 e çıkardı yumurtalarım dirençli. 3 yumurtam oldu

maşallah canım 3 yumurta olduysa ikiz olma olasılığı da var bence yarın tekrar kan ver ona göre artışı da net görürsün 😍

Sivilce hamileelkte de olan bsy canım
Göğüslerim hala acıyor ama uçları değil herkes uçları acıyınca hamile olduğunu öğrenmiş. Hafif kasık ağrılarım devam ediyor ama çok nadirleşti artık yani sanırım benim hissettiğim şeyler çatlamayla birlikte 6 gün yumurtanın hareketleriymiş demekki bütün ümidimi kaybettim çok heyecanlıydım tam bir sene olacak önümüzdeki ay ama nasip değil demekki. İniallah hepinizin vardır burda sizin de kafanızı yordum var mı yok mu falan hakkınızı helal edin

maşallah canım 3 yumurta olduysa ikiz olma olasılığı da var bence yarın tekrar kan ver ona göre artışı da net görürsün 😍
Evet 3 yumurta oldu. İkisi 17mm, biri 13 mm di. Doktor küçük olanı saymıyorum o olmaz ama biri sağda biri solda iki tane 17mm vardı. İğne vuralım mı dedi benim yumurtalıklarım dirençli olduğu için vuralım dedim. İkiz ihtimalini belirtti. Dedim önemli değil 💐🙏🏻

Sivilce hamileelkte de olan bsy canım
Merhaba benim beklenen adet tarihim 15 Temmuz’da ben de o gün olmayınca gittim ovülasyon testi yaptım bazı arkadaşlar ovülasyon testi koyu çıkınca hamile olduğunu öğrenmiş ya da şüphelenmiş diyelim evde de gebelik testi yoktu ben asyon yaptım neyse çizgilerin ikisi de birbirine yakın şekilde koyu çıktı. Daha sonra gittim kaset testi aldım eczaneden markası Artımed ama negatif çıktı.
Bugün de gecikmemin dördüncü günündeyim bugünden itibaren regl olacakmışım gibi ara ara ağrılar başladı ama sürekli sürmüyor 10 dakikada 1 gelip gidiyor sizce bu regl ağrısı mı yoksa hamilelik mi hiç bilmiyorum başına gelen var mı beni bilgilendirirseniz sevinirim

esine kahve içir canım. bide ayaklarını yukarı kaldır 45 dk.
canım 16 Temmuz pikti akşam değerlendirdik
17 Temmuz sabah değerlendirdik akşamı test yaptım pikti hala
18 Temmuz bu sabah değerlendirdik bir de.
Bugün de test yapıcam çatladı mı diye de akşamı da değerlendirmeye gerek var mı çatladıysa yoksa yarını mı değerlendireyim

kac günün var canım bu ay bişey kullandın mı yoksa normal akışına mı bıraktın
Canım benim döngüm değiştiği için 20. Gün yumurtluyorum kaç aydır ama bugün 14. Gün yine de değerlendirdik.
Uygulama 24 Temmuz diyor.
8 Ağustos da olmam lazım.
Hiç bişey kullanmıyorum ısı takibine başladım bir kaç gündür ve ovü testi yapıyorum.

Ya 7 ya 6 kaldı Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece ama bilemedim dgru mu acaba renkli degl ki hislerine göre dogru kımyasaldan korkuyorum brz smdıde 😂

Eklentiler

• IMG_20240718_105102.jpg
    IMG_20240718_105102.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 62
Boşalma sonrası ilk 20 saniyenin çok önemli olduğunu okumuştum. Bu sebeple boşalma sonrası hemen belin altına yastık koyarak spermlerin yolculuguna destek olmak önemli. Aralıklarla bacakları havaya kaldırmak dizleri karına çekmek ve 20-40 dk arası aynı pozisyonda yatmak iyi olur inşallah.
İki ilişki arası spermlerin depolanmasi açısından en az 2-3 gün olursa daha iyi sonuç alınır diye düşünüyorum.
Beslenme icin ise ekmeği, tatlıyı ve paketli gıdaları en az 3 ay tamemen bırakmasak da az tükettik ve denemelere öyle başlamıştık. Eşim de ben de unutmadığımız günlerde pekmez, tahin ve arı poleni ile güne başladık. Kabak çekirdeği, ayçekirdeği, keten tohumu, chia tohumu da döngümüzü destekleyen besinler arasında ben yoğurdun içine karıştırarak hurma ile tatlandirip bol bol yedim.
İnşallah hayırlısıyla güzel sonuç alınır bu ay 💖
İnş canım ya 11 aydır deniyoruz bir kaç ay daha olmazsa doktora gidicez:/ şöyle
16 Temmuz pikti akşamı değerlendirdik
17 Temmuz sabahı değerlendirdik ( gün içinde test yaptım yine pikti
18 Temmuz bu sabah yine değerlendirdik
Bugün daha ovülasyon yapmadım çatladıysa akşamı da değerlendireyim mi o zaman da çok sık olur yarını mı değerlendireyim

Evet evet. Napiyim ya anca kendime gelip kendimi inanırdım. Olumlu düşünelim. Sabah test yaptım daha koyu çıktı. 🤭
Bi ton indirdim dün 😂😂😂 hamilelik+ happy mom elika hamilelik 😂
Kizlar tabloda tek başıma sıkılıyordum çok hoş geldiniz 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 benim 28 Mart görünüyor doğum. ben de bir sürü uygulama indirdim uyanınca hepsine bakıyorum ahhahshshsh. İnşallah hayırlısıyla sağlıkla huzurla doğuma ulaşalım. Tüm isteyenlere nasip olsun tablomuz dolsun, bereketli bir topik maşallah ☺️

Evet 3 yumurta oldu. İkisi 17mm, biri 13 mm di. Doktor küçük olanı saymıyorum o olmaz ama biri sağda biri solda iki tane 17mm vardı. İğne vuralım mı dedi benim yumurtalıklarım dirençli olduğu için vuralım dedim. İkiz ihtimalini belirtti. Dedim önemli değil 💐🙏🏻
o zaman ihtimal var ve yüksek biliyormusun bende cok ikiz istiyorum hep içimde vardır olsun diye bakalım inş benimde yumurta sayım çok olur 😍🙏

X