Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar normalde kasıklarım ağrıyodu arada bi ama bugün 1 saat oluyo iyice kasıklarımda iyice ağrı olmaya başladı özellikle sağ adet olcakmışım gibi bacağıma vuran bi ağrı 7 günün kaldı sizdede durumlar böyle olan
benimde dün sancım vardi adet sancısı bugün sarı akıntı var usuttum diye düşünüyorum çorap giydim ayağıma

Ay inşallah hadi hadi bu ayda hamile değilsem bilmiyorum yani bu belirtiler beni bitirdi😂 gögüs uclarında kaşıntı varmı benim çok kaşınıyo bugün nedense
Arada canım bende hassasiyet cok kotydu 5gun boyunca tam yerleşme evresıydı glb varsa bırden bütün gogusebatma yanma agrı grip gidiyor tıpkı bel gb 😍

kizlar selamlar, yumurtlama icin karin agrisi ve seffaf akinti baslayinca test yaptiginizda pik goruyo musunuz? Yoksa o seffaf akinti ve karin agrisi yumurta catlamasi 12-36 saat icinde olucak mi demek?

Kızlar yumurtlama zamanında meme ucu sızlaması ve normal yumurta akı geldiği zaman en fazla kaç gün sonra yumurtlama yaşadınız tahmini? Benim hafiften meme ucu sızlaması başladı ve bir kere batma hissettim. Ovü testi yaptım 0.36 çıktı henüz daha koyu değil.
Ovü tarihim 24 Temmuz gösteriyor.
Normalde 14. Gün yumurtlardım ama kimyasaldan beri 20. Gün yumurtluyorum.

Yarın 14. Günüm reglden itibaren.
Ay canim resmen ayni soruyu sormusuz gormeden sordum ben de bunu😂 yazilanlari okuyorum hemen

kizlar selamlar, yumurtlama icin karin agrisi ve seffaf akinti baslayinca test yaptiginizda pik goruyo musunuz? Yoksa o seffaf akinti ve karin agrisi yumurta catlamasi 12-36 saat icinde olucak mi demek?
Benim akşam üstü batmalarım başladı hafiften birde göğüs uçlarım da çok hafif sızlama var o da bugün başladı. Akıntım da bugün itibariyle 3. Gün ama hala pik değil canım. Benim 20. Gün gösteriyor ama bakalım beklemedeyim

Bende sana yazdım şimdiii kaçıncı gün bugün kuzum 😍
bugun benim 17.gun canim bu ay ovulasyon yapmadim, iki gunde ya da 3 gunde bir degerlendiriyorum, femometer gecen ay tam
Uymustu yumurtlama gunume o da bende de 20.gun gosteriyor, o da cumartesi, bugun kasigimda baya bi agri vardi bi de seffafimsi akintim var. bakalim bekliyorum. Bu ay yapmadim daha iyi hissediyorum gibi ovulasyon testsiz🙏🏻 ama insallah bu ay o ay olur hepimiz icin

bugun benim 17.gun canim bu ay ovulasyon yapmadim, iki gunde ya da 3 gunde bir degerlendiriyorum, femometer gecen ay tam
Uymustu yumurtlama gunume o da bende de 20.gun gosteriyor, o da cumartesi, bugun kasigimda baya bi agri vardi bi de seffafimsi akintim var. bakalim bekliyorum. Bu ay yapmadim daha iyi hissediyorum gibi ovulasyon testsiz🙏🏻 ama insallah bu ay o ay olur hepimiz icin
Anladım canım bende her gün yapmadım test akıntı gelmeye başlayınca yapmaya başladım 3 günde bir değerlendirme oldu bizim de bugün de dahil olmak üzere.
Haklısın sürekli test yapmak yıpratıyor cidden.
Senin yaklaşmış kuzum ya hadi bakalım her gün değerlendirmeyi düşünüyor musun ovü ye kadar yoksa aralıklı mı yapacaksınız.

İnşallah gönlümüzdeki bizi bulur bu ay 🥰

X