Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İlk tedavimdi tek yumurtam büyüdü 20mm iken çatlatma iğnesi vuruldum. Korkum kiste dönüşmesi iki ilacı görünce gözüm korktu açıkçası
Evet iki ilaç fazla gibi geliyor ama doktorunda bir bildiği vardır. Tüp bebekte 3 çeşit ilaç kullanılıyor fazla yumurta olsun diye ama normal yumurta takibinde kiste dönüşme ihtimali var. Bir sonraki adette atarsın. Benim bir kere tüp bebekte bile 1 hafta ilaç kullandım hiç yumurta çıkmadı çok üzülmüştüm ama sonraki ay ultrasonda ilaçsız 4 tane yumurtam göründü. Bazı aylar kadınlarda hiç yumurta olmayabiliyormus. Sizin doktorunuzda tekrar dan 1 veya hic görmeyince ilacı arttırmış olabilir. Umarım hayırlı bir sonuç alırsınız. Proxyfemin gibi vitaminler var yumurta takibinde veriliyor. Doktorunuza danışın isterseniz.

Kızlar bugün 11. Gün sabah predictor yaptım bi şey çıkmadı ağladım ağladım gezdim. Az önce son bi kaset test vardı şunu da yapayım da bitsin kurtulayım daha da yapmam dedim . Bu da böyle çıktı. Biri damlatır damlatmaz , diğeri de az beklemiş fotosu.

Eklentiler

• IMG_1464.jpeg
    IMG_1464.jpeg
    834,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_1465.jpeg
    IMG_1465.jpeg
    763,4 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar selam adetin 20.günü progesteron sonucum 7 çıktı. Doktorum henüz dönmedi. Merak ediyorum yumurtlama onaylandı mı? Doktorum bu sonuç olumlu olursa diğer hormonlarına bakmaya gerek yok demek ki onlarda düzgün çalışıyor demişti.

Kızlar adetin 2 günü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi meraktan ölcem 😣😣

Eklentiler

• IMG_9270.png
    IMG_9270.png
    66 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar selam adetin 20.günü progesteron sonucum 7 çıktı. Doktorum henüz dönmedi. Merak ediyorum yumurtlama onaylandı mı? Doktorum bu sonuç olumlu olursa diğer hormonlarına bakmaya gerek yok demek ki onlarda düzgün çalışıyor demişti.
En az 5 olması gerekirken sizinki 7 çıkmış. Bence normal. Dönüş yaptı mı doktorunuz

X