Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benim normalde de böyle olurdu, ağrı kesici fln geçirmezdi hop iğne olurdum hemen, doğumdan sırna fln da aynı, ta ki dış gebelik ameliyatıma kadar, sağ tüpüm o ameliyatta alınınca ertesi aylarda o kadar rahat ettim ki gerçekten regli miyim diye tuvalete gidiyordum ne ağrı ne sancı tık yok hiçbir şey... Ta ki bu aya kadar işte, yumurta toplama için iğneler oldum ya bence ondan, şimdi ağrı kesici de almıyorum kanamayı kesiyor diye iğne zaten olmam, eşim bile diyo ki ağrı kesici al çekme bu kadar nolucak ki ama almam 😔😔
Anladım kuzum. Yani bana Dr eziyet etme kendime ağrın çok olursa ağrı kesici al demişti. Ama benim adetimi kesmiyor tabi orası ayrı. Adeti kesiyorsa senin tabi yine muallakta kalıyo insan

çok

teşekkür ederiim bir de kesin bir gebelik var yok diyemiyorum yine de katılabiliyor muyuz? ben biraz burada yeniyim de kusura bakmayın 🥹🩷🙏🏻
Bebekimmm ne gebeliği 😂💜 bizde gebelik yok işte burda sohbetler ediyoruz girebildigimiz zamanlarda , gebelik için neler var neler yok tecrübe ediniyoruz bilgi paylaşımı sağlıyoruz bilmediğim bir sürü şeyi anlattılar bana mesela şimdi benimde gebelik yok ama olması için dua ediyoduk sabah lekelenmem başladı şimdi neden geciktim ona bakicam falan yani ortam bu he biraz deliyiz o ayrı 😂😂😂💜 hosgeldinnnn inşallah adet günlerini beklerken gebelik haberi verirsin hepimize 🙏

Bebekimmm ne gebeliği 😂💜 bizde gebelik yok işte burda sohbetler ediyoruz girebildigimiz zamanlarda , gebelik için neler var neler yok tecrübe ediniyoruz bilgi paylaşımı sağlıyoruz bilmediğim bir sürü şeyi anlattılar bana mesela şimdi benimde gebelik yok ama olması için dua ediyoduk sabah lekelenmem başladı şimdi neden geciktim ona bakicam falan yani ortam bu he biraz deliyiz o ayrı 😂😂😂💜 hosgeldinnnn inşallah adet günlerini beklerken gebelik haberi verirsin hepimize 🙏
yaaa çok tatlısınız teşekkür ederiimm🩷🙏🏻 umarım hep beraber güzel sonuçlar alırızz🩷hemen katılıyorum😇

Rica ederim kuzum merak ettiğin bir şey olabilirsen burada sorabilirsin rahatça buradakiler kıdemliyiz 😅
yaa çok iyi oldu bu benim için. sana ne kadar teşekkür etsem az valla 2 gündür yol göstericim oldun Allah razı olsun canım benim😇 bende anasayfada görüyordum ama anlamamıştım ne olduğunu yorum sayısı da çok gözükünce hepsi hamiş herhalde deyip girmemiştim😁

yaa çok iyi oldu bu benim için. sana ne kadar teşekkür etsem az valla 2 gündür yol göstericim oldun Allah razı olsun canım benim😇 bende anasayfada görüyordum ama anlamamıştım ne olduğunu yorum sayısı da çok gözükünce hepsi hamiş herhalde deyip girmemiştim😁
Yaa rica ederim balım, yok aşkım buradakiler hamile kalmak isteyenler anneler grubu ayrı oluyor, hepimiz aynı yolun yolcusuyuz anlayacağın 😅

Bacım kime gittin doktora ? Yarın da sesin çıkmasaydı etiketleyecektim bi nerlerdesin diye. Üzülsen de uzun tutma kısa zamanda aramıza dön lütfen şurada eylül sonuna ne kaldı sonra birbirimizi bulamazsak üzülürüm 😏 aa bacım fik fik konuşmadan grubun tadı çıkmıyor az eğleniyoruz gülüyoruz işte napalım🤪🤪
Candy7777 Candy7777 cim yeni grup açtığında buranın en sonuna link koyup kapatabilir misin?

Benim normalde de böyle olurdu, ağrı kesici fln geçirmezdi hop iğne olurdum hemen, doğumdan sırna fln da aynı, ta ki dış gebelik ameliyatıma kadar, sağ tüpüm o ameliyatta alınınca ertesi aylarda o kadar rahat ettim ki gerçekten regli miyim diye tuvalete gidiyordum ne ağrı ne sancı tık yok hiçbir şey... Ta ki bu aya kadar işte, yumurta toplama için iğneler oldum ya bence ondan, şimdi ağrı kesici de almıyorum kanamayı kesiyor diye iğne zaten olmam, eşim bile diyo ki ağrı kesici al çekme bu kadar nolucak ki ama almam 😔😔
geçmiş olsun. Benimde sol tüpüm alındı. Düşükler ve o tarafta inanılmaz ağrı oluyordu dediğin gibi reglide geçti. Ama yumurtlama olarak sağ aktif değil pek doğal hamile kalmaya çalışıyorum. En son çare yine tüp bebeğe geri dönebilirim.
Sendede tek tüple gebelik oluşmadımı tüp bebeğe başlamışsın ?

X