Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sagolsun komsun iyi dusunmus ama bazen olaylar anlik oluyor birden ofkeden gozu donse komsuna gitmeye vaktin olmayabilir
Ayy Allah korusun 🤲 şimdi hastaneye gidiyoruz oğlanın ateşi çıkıp duruyor mahvoldu. Kusma karın ağrısı bide bana diyor ki hastaneye gitmeye gerek yok sen doktorsun iyilestirirsin

O zaman mahrum etme kuralini uygulayacaksin. Esin yaptiklarina pisman olsun degerinizi bilsin istiyorsan bir sure ayri kalmalisiniz. Istemiyorsan ailene hemen anlatma ama lutfen hafta sonu bari ailenin yanina gidip sakin kafayla biraz dusun.Yoksa senin de psikolojin bozulacak. O da dusunsun pazar gunu yine donersin ama sakin bu arada gorusme.Ailen nerde bilmiyorum ama mumkunse kendin gidip gel. Ona evallah etme. Ayni evde kaldiginiz surece cok da bir degisiklik olmayacak. Kayinvaliden gelicek esinin kulagini cekmis gibi yapicak uzme karini diyecek o da tamam diyecek. Bir sure sonra her sey basa donecek. Suanda konusamiyorsunuz bile ama bu sorunlarin konusulup cozulmesi gerek cozemiyorsaniz o zaman diger secenekleri dusunebilirsin.-Ben olsam Cuma gunu icin hazirligimi yaparim ben iki gun annemlerin yanina olanlari dusunmeye gidiyorum. Bu evlilik bu sekilde devam edemez cozulmesi gereken cok fazla sorun var lutfen sen de dusun pazar gunu gelince duzgunce konusalim derim- yine de sen bilirsin tabi.
Aynen hafta sonu annemlere gideyim orda kalım ne kadar uzak kalırsak o kadar iyi bence Allah nasip ederse giderim 🙏 ayrı kalmak bana da iyi gelir

Kızlarrr dünden beri çok giremedim siteye. Tedavi süresinin başından beri ilk defa bu ay moral olarak çok kötü oldum. Dün birinin daha hamile haberini alınca ilk defa ağladım. Eşimde şok tabi 😂 çünkü genelde ben adetin ilk günü modum düşer ama ertesi güne hiç bişey kalmaz aynı pozitiflikle devam ederdim. Bu ay toplayamadım kendimi nedense 💁🏻‍♀️bugün adetimin 3. Günüydü başka bir doktora gittim. Aşılama için konuşacaktım. Hazır gitmişken başlayalım sürece dedik. Doktor 4 kere ilaç kullanmışsın zaten artık gonalf iğnelerine geçme zamanın gelmiş dedi. Yola aşılama diye çıkarız ama amh çok yüksek olduğu için 2 den fazla yumurta büyürse iptal ederiz veya çok fazla büyürse isterseniz tüp bebeğe geçiş yaparız dedi. Bana da mantıklı geldi. Artık sıkıldım çünkü. Eşimlede konuştuk bunları da deneyelim olmazsa da yapacak bişey yok biz elimizden geleni yaptık deriz dedi. Herkes çocuk sahibi olacak değil biz böyle çok mutluyuz hayatımıza böyle devam ederiz dedi. Rahatlattı beni 😊 iğnelerime başladım bomba gibi geri döndüm 😂 ayrıca bensiz fik fik konuşmanız hoş olmamış 😂😂😂
Canım benim böyle umut dolu geri dönmene çok sevindim. Doktorun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Ayrıca bu karılara bende kızgınım siteye bir girdim 10 sayfa konuşulmuş bu nedir ya yetişemiyorum ArasaNillGerek ArasaNillGerek

Doğru yavrum valla üç çocuk yap demeyi biliyolar ama yardımcı olmuyolar ne ala memleket
Aynen öyle. Üniversite hastanesine gideyim dedim hem bana uzak hemde randevu açıldığı gibi bitiyor. Tüp bebekte ilaçlar hariç 60 bin. İnsanları maddi manevi sömürüyorlar resmen

Canım benim böyle umut dolu geri dönmene çok sevindim. Doktorun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Ayrıca bu karılara bende kızgınım siteye bir girdim 10 sayfa konuşulmuş bu nedir ya yetişemiyorum ArasaNillGerek ArasaNillGerek
Valla bende yetişemedim 🤦🏻‍♀️ bir kaç sayfa okudum dedim bu işin altından kalkamam hemen son sayfaya atladım 😂

Offf yasak kısmını hiç sorma Allah günah yazmış da yani hormonlar tavan.
Neden bu ay ağrılı oldu ki😒
Benim normalde de böyle olurdu, ağrı kesici fln geçirmezdi hop iğne olurdum hemen, doğumdan sırna fln da aynı, ta ki dış gebelik ameliyatıma kadar, sağ tüpüm o ameliyatta alınınca ertesi aylarda o kadar rahat ettim ki gerçekten regli miyim diye tuvalete gidiyordum ne ağrı ne sancı tık yok hiçbir şey... Ta ki bu aya kadar işte, yumurta toplama için iğneler oldum ya bence ondan, şimdi ağrı kesici de almıyorum kanamayı kesiyor diye iğne zaten olmam, eşim bile diyo ki ağrı kesici al çekme bu kadar nolucak ki ama almam 😔😔

Kızlarrr dünden beri çok giremedim siteye. Tedavi süresinin başından beri ilk defa bu ay moral olarak çok kötü oldum. Dün birinin daha hamile haberini alınca ilk defa ağladım. Eşimde şok tabi 😂 çünkü genelde ben adetin ilk günü modum düşer ama ertesi güne hiç bişey kalmaz aynı pozitiflikle devam ederdim. Bu ay toplayamadım kendimi nedense 💁🏻‍♀️bugün adetimin 3. Günüydü başka bir doktora gittim. Aşılama için konuşacaktım. Hazır gitmişken başlayalım sürece dedik. Doktor 4 kere ilaç kullanmışsın zaten artık gonalf iğnelerine geçme zamanın gelmiş dedi. Yola aşılama diye çıkarız ama amh çok yüksek olduğu için 2 den fazla yumurta büyürse iptal ederiz veya çok fazla büyürse isterseniz tüp bebeğe geçiş yaparız dedi. Bana da mantıklı geldi. Artık sıkıldım çünkü. Eşimlede konuştuk bunları da deneyelim olmazsa da yapacak bişey yok biz elimizden geleni yaptık deriz dedi. Herkes çocuk sahibi olacak değil biz böyle çok mutluyuz hayatımıza böyle devam ederiz dedi. Rahatlattı beni 😊 iğnelerime başladım bomba gibi geri döndüm 😂 ayrıca bensiz fik fik konuşmanız hoş olmamış 😂😂😂
Hadi bakalım 🙏 emeklerinin karşılığı boşa çıkmaz çok güzel yimirtaların oluşur umarım 🙏🙏🙏

Gonal-f ve ne verdi başka?

X