Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen öyle. Üniversite hastanesine gideyim dedim hem bana uzak hemde randevu açıldığı gibi bitiyor. Tüp bebekte ilaçlar hariç 60 bin. İnsanları maddi manevi sömürüyorlar resmen
Canım hoşgeldin tekrar aramıza, demiş miydim bilmiyorum 😅 ama tekrar hoşgeldin, dilerim ilk denemede pıt diye tutar 🙏🙏 olmazsa da moral bozukluğu yok tamam mı? Rapor hakkın yok mu? İlaçlar daha uyguna gelirdi aslında?

Anladım kuzum. Yani bana Dr eziyet etme kendime ağrın çok olursa ağrı kesici al demişti. Ama benim adetimi kesmiyor tabi orası ayrı. Adeti kesiyorsa senin tabi yine muallakta kalıyo insan
Ben de yıllarca her iğne vurulurken doktorlara sordım ilerisi için bir sıkıntı olmaz dimi fln diye (ki o zamanlar benim böyle problemlerim yoktu.) olmaz dediler doktorlar ama şimdi de yumurtaları uyarıyormuş fln diyenler var, şimdi sıkıntılar olunca sabredeyim diyorum ama fena ya gece boyunca sen fıtı foto yaparken (😜) uyu uyan uyu uyan pertim çıktı, sabah eşin elimi tutuyo hadi kalk iğneye gidelim diye elini bile sıkamadım gücüm kalmamış artık 😒

geçmiş olsun. Benimde sol tüpüm alındı. Düşükler ve o tarafta inanılmaz ağrı oluyordu dediğin gibi reglide geçti. Ama yumurtlama olarak sağ aktif değil pek doğal hamile kalmaya çalışıyorum. En son çare yine tüp bebeğe geri dönebilirim.
Sendede tek tüple gebelik oluşmadımı tüp bebeğe başlamışsın ?
Benim baya bi karışık yaa...
Geçen sene doğal yollardan oluşan bir hamileliğim oldu. 22. haftada erken doğum oldu, bebek yaşamadı tabi. Doğumdan önce de sonra da adetlerim çok sancılı olurdu, öğrencilerime yansıtmamak için hep iğne olurdum kreşe gitmeden önce.
Ne olduysa o doğumdan sonra oldu zaten.
Doğuma kadar benim amh düşüklüğünden, tüp bebekten fln haberim yoktu.
Erken doğum neden oldu, niye oldu, bi daha olur mu sorularının peşine düşünce amh düşüklüğünü öğrendik.Meğersem benim doğal yollardan hamile kalma şansım zaten %30'lardaymış, denk gelmiş vrbbrn hamile kalmıştım (o gebelikte adetten 1 gün önce girdiğim ilişki ile oldu, eminim)
Tüp bebeğe başladık. Transfer oldum fln değerim çok düşük geldi, katlanması iyiydi fakat ilk değer düşük geldi. Meğersem dış gebelik geçiriyormuşum. Olaylar olaylar sonuçta ameliyat oldum sağ tüpüm alındı. Doktor tüp bebek doktoru olduğu için çok rahat konuştu tabi, bi de hastanedeyken bana söylememişler üzülürüm diye ama doğal yollardan hamile kalma şansım düşmüş mü %10'lara...
2-3 ay dinlenmek istedim, o 3-4 ayda farkettim ki benim regli sancılarım artık olmuyo, sağ tüp gitti ama neyse buna yaradı bari fln dedim napim.
Şimdi 2. Tüp bebeğe başladım transfer bekliyorum.

Benim baya bi karışık yaa...
Geçen sene doğal yollardan oluşan bir hamileliğim oldu. 22. haftada erken doğum oldu, bebek yaşamadı tabi. Doğumdan önce de sonra da adetlerim çok sancılı olurdu, öğrencilerime yansıtmamak için hep iğne olurdum kreşe gitmeden önce.
Ne olduysa o doğumdan sonra oldu zaten.
Doğuma kadar benim amh düşüklüğünden, tüp bebekten fln haberim yoktu.
Erken doğum neden oldu, niye oldu, bi daha olur mu sorularının peşine düşünce amh düşüklüğünü öğrendik.Meğersem benim doğal yollardan hamile kalma şansım zaten %30'lardaymış, denk gelmiş vrbbrn hamile kalmıştım (o gebelikte adetten 1 gün önce girdiğim ilişki ile oldu, eminim)
Tüp bebeğe başladık. Transfer oldum fln değerim çok düşük geldi, katlanması iyiydi fakat ilk değer düşük geldi. Meğersem dış gebelik geçiriyormuşum. Olaylar olaylar sonuçta ameliyat oldum sağ tüpüm alındı. Doktor tüp bebek doktoru olduğu için çok rahat konuştu tabi, bi de hastanedeyken bana söylememişler üzülürüm diye ama doğal yollardan hamile kalma şansım düşmüş mü %10'lara...
2-3 ay dinlenmek istedim, o 3-4 ayda farkettim ki benim regli sancılarım artık olmuyo, sağ tüp gitti ama neyse buna yaradı bari fln dedim napim.
Şimdi 2. Tüp bebeğe başladım transfer bekliyorum.
Cok geçmiş olsun cnm
Benimde doğuma bir ay varken kalbi durdu
Meğersem rahmim arkuat uterus muş
Bizde bilmiyoduk
Ameliyat oldum iki kere onun için

X