Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sagolsun komsun iyi dusunmus ama bazen olaylar anlik oluyor birden ofkeden gozu donse komsuna gitmeye vaktin olmayabilir
Ayy Allah korusun şimdi hastaneye gidiyoruz oğlanın ateşi çıkıp duruyor mahvoldu. Kusma karın ağrısı bide bana diyor ki hastaneye gitmeye gerek yok sen doktorsun iyilestirirsin

Aynen hafta sonu annemlere gideyim orda kalım ne kadar uzak kalırsak o kadar iyi bence Allah nasip ederse giderim ayrı kalmak bana da iyi gelir

Canım benim böyle umut dolu geri dönmene çok sevindim. Doktorun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Ayrıca bu karılara bende kızgınım siteye bir girdim 10 sayfa konuşulmuş bu nedir ya yetişemiyorum ArasaNillGerek

Doğru yavrum valla üç çocuk yap demeyi biliyolar ama yardımcı olmuyolar ne ala memleket
Aynen öyle. Üniversite hastanesine gideyim dedim hem bana uzak hemde randevu açıldığı gibi bitiyor. Tüp bebekte ilaçlar hariç 60 bin. İnsanları maddi manevi sömürüyorlar resmen

Valla bende yetişemedim bir kaç sayfa okudum dedim bu işin altından kalkamam hemen son sayfaya atladım

Offf yasak kısmını hiç sorma Allah günah yazmış da yani hormonlar tavan.
Neden bu ay ağrılı oldu ki
Benim normalde de böyle olurdu, ağrı kesici fln geçirmezdi hop iğne olurdum hemen, doğumdan sırna fln da aynı, ta ki dış gebelik ameliyatıma kadar, sağ tüpüm o ameliyatta alınınca ertesi aylarda o kadar rahat ettim ki gerçekten regli miyim diye tuvalete gidiyordum ne ağrı ne sancı tık yok hiçbir şey... Ta ki bu aya kadar işte, yumurta toplama için iğneler oldum ya bence ondan, şimdi ağrı kesici de almıyorum kanamayı kesiyor diye iğne zaten olmam, eşim bile diyo ki ağrı kesici al çekme bu kadar nolucak ki ama almam

Hadi bakalım emeklerinin karşılığı boşa çıkmaz çok güzel yimirtaların oluşur umarım

Gonal-f ve ne verdi başka?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…