Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sen ovulasyona güvenme cnm
Kan veremiyorsan test al yap şunu yarın sabah
Kız kaset test negatifti iki üç gün önce şimdi erken alıp yapsam çıkar mı varsa da dur önce uyanınca çişimi tutabilecekmiyim eczaneye gidip gelene kadar onu düşünüyorum bakın bana gerçekten bişey oldu ben çok tembellestim günlerdir tövbe yarabbim ya olmadı alırım iki üç tane ertesi sabah yaparım

Reactions: As6
Aynen en iyisi öyle yap
Eşim yarın yine alırım bn sana dedi olmassam tabi
Hiç beyaz akıntın falan oluyor mu arada oluyor bnde
Beyaz bide sulu akıntı

Belki bozuktir test belki geç döllenme olmuştur hiç belli olmaz ki neler neler okuduk burdaki topiklerde. Yoksa da umudumuzu yitirmek yok
Doğru diyosun ben negatif görünce heh tamam zaten bu ay cok olmadı deyip beklemeye basladim ama millet hem çok geç öğrenmiş bazıları adete yakın tek ilişkide hamile kalmış neler neler var gerçekten bekleyip gorucez yoksa önümüzdeki maçlara bakicaz

Kuzum benim kocaman sarıldık sana hoşgeldin tekrar çok güçlü ve umutlu ol iyi ve kuvvetli ol yeter. Rabbimin sürprizlerinden sual olunmaz kuşum.

Aynen öyle kuzum. Ay keşke benim kocamda gelirken alsa bana test de yapsam 4 12 gidiyor kendisi yarım saate evde inşallah

Bacım kime gittin doktora ? Yarın da sesin çıkmasaydı etiketleyecektim bi nerlerdesin diye. Üzülsen de uzun tutma kısa zamanda aramıza dön lütfen şurada eylül sonuna ne kaldı sonra birbirimizi bulamazsak üzülürüm aa bacım fik fik konuşmadan grubun tadı çıkmıyor az eğleniyoruz gülüyoruz işte napalım

Kuzum benim kocaman sarıldık sana hoşgeldin tekrar çok güçlü ve umutlu ol iyi ve kuvvetli ol yeter. Rabbimin sürprizlerinden sual olunmaz kuşum.
İyi ki varsınız bazen daha da güçlenmek için o düşüşü yaşamak lazım ya 2 senenin sonunda bende bir düştüm ama güçlü bir şekilde kalktım aynen öyle herşey allahtan

Aşkım sağlık hastanesi demet hanım. Çok tatlı bir kadındı. Kız Eylül bitse bile birbirimizden kopmayalım ya enerjimiz tuttu çünkü işin en eğlenceli kısmı fik fik zaten sjsjsjjsjs

Benim de saglı sollu kramp giriyordu
Salí günü sağ yumurtalığım çok sancıdı
Dünde sol yumurtalık aksama kadar sancıdı
Adet sancısı gibi de değildi
Karıştı benim kafa bütün

Ay grup kapanicakmiiiii

Benim de saglı sollu kramp giriyordu
Salí günü sağ yumurtalığım çok sancıdı
Dünde sol yumurtalık aksama kadar sancıdı
Adet sancısı gibi de değildi
Karıştı benim kafa bütün
Benim bacaklarım sızlıyor gibi oluyor kramplar girince gaz başladı bugün

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…