Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hayir oyle deme dogru karari verebilmemiz icin ikimizinde dusunmeye ihtiyaci var sakin kafayla dusunelim ona gore tekrar konusuruz diyerek cikmalisin evden. Terk eder gibi degil cunku bu kafayla seni rahat birakmaz daha zor olur. Ikimizde yetiskin insanlariz yasananlari sen de biliyorsun hicbir sey olmamis gibi devam edemeyiz sorunlarimizin farkinda olalim bir sure ayri kalip cozum icin dusunelim dediginde biraz acik kapi birakmis olursun.

Hahaha buna güldüm valla onda bunu anlayacak beyin olsa keşke anca haksizken sussun

Yani sen gebeysen bu kural da bozulur o zaman sende göğüs hassasiyeti belirtisi olmadan hamilelik hikayem diye yaz
Ben o kuralı çoktan bozdum benim adet öncesi taş gibi olur adet gelince de fıss. Hamile olduğum ay sertleşme olmamıştı ve canım sürekli ekşi şeyler istiyordu. Şimdi de aynı ve canım deli gibi tatlı istiyor ama hâlâ test yapmadım var mı yok mu bilmiyorum 3 gün geciktim.

Ahhhh işte aynı durumdayız gel bir sarılalım

Kızlar adete az gün kala geldi mi memelere ellemeler?
Ağrı veya hassasiyet varmı diye dakika başı elliyorum sapık gibi.

Geciktiysen test yapsana bebeğim benim bata çok var diye duruyorum ben yani bünye meselesi diyelim bu meme işine o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…