Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hahaha buna güldüm valla 😂😂 onda bunu anlayacak beyin olsa keşke anca haksizken sussun
O zaman mahrum etme kuralini uygulayacaksin. Esin yaptiklarina pisman olsun degerinizi bilsin istiyorsan bir sure ayri kalmalisiniz. Istemiyorsan ailene hemen anlatma ama lutfen hafta sonu bari ailenin yanina gidip sakin kafayla biraz dusun.Yoksa senin de psikolojin bozulacak. O da dusunsun pazar gunu yine donersin ama sakin bu arada gorusme.Ailen nerde bilmiyorum ama mumkunse kendin gidip gel. Ona evallah etme. Ayni evde kaldiginiz surece cok da bir degisiklik olmayacak. Kayinvaliden gelicek esinin kulagini cekmis gibi yapicak uzme karini diyecek o da tamam diyecek. Bir sure sonra her sey basa donecek. Suanda konusamiyorsunuz bile ama bu sorunlarin konusulup cozulmesi gerek cozemiyorsaniz o zaman diger secenekleri dusunebilirsin.-Ben olsam Cuma gunu icin hazirligimi yaparim ben iki gun annemlerin yanina olanlari dusunmeye gidiyorum. Bu evlilik bu sekilde devam edemez cozulmesi gereken cok fazla sorun var lutfen sen de dusun pazar gunu gelince duzgunce konusalim derim- yine de sen bilirsin tabi.

Valla ya sen pazartesi yada salı gitsen keseyi görürsün bence tabi her gebelik farklı ben kan vermemiştim daha doğrusu vermemiştim o zaman ki bat 10 Mayıs idi benim 17 Mayıs'ta gittim 5 haftalıktı keseyi de görmüştüm.
Ama iki üç gün önceki kaset testte çıkmadı ben ondan şüpheliyim ya yoksa diye

Ah şu regli bi bitse...

Resmen yasaklara yöneliş ilkesi yaa ☺️☺️

Nasıl bir ağrım nasıl bir sancım var anlatamam, resmen kendime nazar değdirdim... Ne güzel ameliyattan beridir hiçbir şey olmuyordu...
Offf yasak kısmını hiç sorma Allah günah yazmış da yani hormonlar tavan.
Neden bu ay ağrılı oldu ki😒

Ovulasyon beni tamamen terketti sanırım 😂😂😂 ve hoşgeldin 35 diyorum 😂

Eklentiler

• IMG_20240912_000246.jpg
    IMG_20240912_000246.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 16
  • Komik
Reactions: As6
Bekleyenler kervanina katilmaya geldim. 2 senedir uğraşıyoruz sebepsiz infertilite var. 2 kere hsg çekindim bu ay histereskopi oldum. Bu ayki adetim de tekrar çağırdı dr inş aşılama için ilaçlara başlarım. Son 6 aydir letu catlama ignesi vs kullanip durdum. Gida vitamin takviyeleri vs bedenimde yoruldu artik. Bat 17 Eylül 🙏
Spiral takıldımı histereskopide

Kızlarrr dünden beri çok giremedim siteye. Tedavi süresinin başından beri ilk defa bu ay moral olarak çok kötü oldum. Dün birinin daha hamile haberini alınca ilk defa ağladım. Eşimde şok tabi 😂 çünkü genelde ben adetin ilk günü modum düşer ama ertesi güne hiç bişey kalmaz aynı pozitiflikle devam ederdim. Bu ay toplayamadım kendimi nedense 💁🏻‍♀️bugün adetimin 3. Günüydü başka bir doktora gittim. Aşılama için konuşacaktım. Hazır gitmişken başlayalım sürece dedik. Doktor 4 kere ilaç kullanmışsın zaten artık gonalf iğnelerine geçme zamanın gelmiş dedi. Yola aşılama diye çıkarız ama amh çok yüksek olduğu için 2 den fazla yumurta büyürse iptal ederiz veya çok fazla büyürse isterseniz tüp bebeğe geçiş yaparız dedi. Bana da mantıklı geldi. Artık sıkıldım çünkü. Eşimlede konuştuk bunları da deneyelim olmazsa da yapacak bişey yok biz elimizden geleni yaptık deriz dedi. Herkes çocuk sahibi olacak değil biz böyle çok mutluyuz hayatımıza böyle devam ederiz dedi. Rahatlattı beni 😊 iğnelerime başladım bomba gibi geri döndüm 😂 ayrıca bensiz fik fik konuşmanız hoş olmamış 😂😂😂

Kızlarrr dünden beri çok giremedim siteye. Tedavi süresinin başından beri ilk defa bu ay moral olarak çok kötü oldum. Dün birinin daha hamile haberini alınca ilk defa ağladım. Eşimde şok tabi 😂 çünkü genelde ben adetin ilk günü modum düşer ama ertesi güne hiç bişey kalmaz aynı pozitiflikle devam ederdim. Bu ay toplayamadım kendimi nedense 💁🏻‍♀️bugün adetimin 3. Günüydü başka bir doktora gittim. Aşılama için konuşacaktım. Hazır gitmişken başlayalım sürece dedik. Doktor 4 kere ilaç kullanmışsın zaten artık gonalf iğnelerine geçme zamanın gelmiş dedi. Yola aşılama diye çıkarız ama amh çok yüksek olduğu için 2 den fazla yumurta büyürse iptal ederiz veya çok fazla büyürse isterseniz tüp bebeğe geçiş yaparız dedi. Bana da mantıklı geldi. Artık sıkıldım çünkü. Eşimlede konuştuk bunları da deneyelim olmazsa da yapacak bişey yok biz elimizden geleni yaptık deriz dedi. Herkes çocuk sahibi olacak değil biz böyle çok mutluyuz hayatımıza böyle devam ederiz dedi. Rahatlattı beni 😊 iğnelerime başladım bomba gibi geri döndüm 😂 ayrıca bensiz fik fik konuşmanız hoş olmamış
Evet öyle bir fik fik ler oldu buralarda 😂
Şimdi nasılsın ? Nasıl hissediyosun toparlandin miii
Eşin çok doğru söylemiş rabbim en kısa sürede nasip etsin 🙏

Evet öyle bir fik fik ler oldu buralarda 😂
Şimdi nasılsın ? Nasıl hissediyosun toparlandin miii
Eşin çok doğru söylemiş rabbim en kısa sürede nasip etsin 🙏
Nasıl kaçırırım ben o fik fikleri yaaa😂😂
Sorduğun için teşekkür ederim kuzum, Şuan gayet iyiyim toparladım şükürler olsun 🙏🏼 kendime getirdi eşim sağolsun beni. Kısmet artık bundan sonraki süreç. Amiiiin hepimize nasip etsin inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Nasıl kaçırırım ben o fik fikleri yaaa😂😂
Sorduğun için teşekkür ederim kuzum, Şuan gayet iyiyim toparladım şükürler olsun 🙏🏼 kendime getirdi eşim sağolsun beni. Kısmet artık bundan sonraki süreç. Amiiiin hepimize nasip etsin inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
İyi ol hep inşallah 🙏 oh maşallah size eşine de 🙏 amiiiin bacım amin

X