Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Senin ustune olmasi bisey deyismez ortak bolunuyor ama insallah ayrilmazsiniz cocunuz icin en azindan duzel meye calisin konuya hakim deyilim ama cok uzuluyorum bu durumda kalan cocuklara
Ben de onun için kalıyorum ama karar onun tedavi olsun şiddeti bıraksın hayatı düzene girer

İki gün sonra diceksin iki katı yükselmiş sonra diceksin keseyi gördük kizlarrr sonra diceksin kalp atışı sonra bizlere cinsiyeti haber verirsin hep beraber seviniriz herseyine 💜💜💜
Ay azin bal yesin canim benim insallah insallah sizde hamile kaldiniz haberini verin insallah bizlere

• Beğen
Reactions: As6
Ay ben her haltı yazarım hiç merak etmeyin bikarsiniz benden bir kalsam da 🥰🥰🥰
Canim bak ben iki bucuk senedir kalamiyordum uc ay once bos gebelik gecirdim kurtaj oldum onun uzerine bu ay bal tarcin corek otu kurunu arasdirdim aynen yapdim esimede yedirdim yani mucize gibi geldi bana bu kür onun vesilesi olduguna eminim tabiki allahdan ama vesilem odur diye bilirim denemeni siddetle tavsiye ederim siddetle

Kocaeli deyim ben nolursa olsun kapım açık sana da evladına da burdaki bildirimlerim geliyor telefona hemen yaz çekinme başına bişey gelmesin yeter ki
Ya çok teşekkür ederim eğer ki bı gün boşanır sam sırf seni görmeye gelirim oraya söz 😍 iyiki tanımışım sizleri

Canim bak ben iki bucuk senedir kalamiyordum uc ay once bos gebelik gecirdim kurtaj oldum onun uzerine bu ay bal tarcin corek otu kurunu arasdirdim aynen yapdim esimede yedirdim yani mucize gibi geldi bana bu kür onun vesilesi olduguna eminim tabiki allahdan ama vesilem odur diye bilirim denemeni siddetle tavsiye ederim siddetle
Şimdi ekran resmi aldım adetken de yedin mi bunu

X