Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam kızlar burayı bu ay gizliden takip ettim çünkü umudum yok hislerim kuvvetlidir hissetmiyorum henüz beklemiyorum bebek ama nasip allahtan 😇
Bata 4 gün var bugün bel ağrım, kaşık ağrım içimde bi şeyler oluyor sıcaklar basıyor midem başım yani elimi attığım her yerde bi şey var
Allah hayırlara çıkarsın adet belirtilerim bu kadar erken ortaya çıkmazdı sanırım bu ay erken regl olacağım .
Bat bekleyen arkadaşlar böyle misiniz sizde
Ee test? derim ve susarım ama merak ederim 😅

Yok ya test yapmıycam yok bebek olsa hissederim ben sanırım dört gün önce falan adet olcam yani bir adet testim var teste verilen paraya çok acıyorum 😂
Kız erken gebelikse yap gitsin ben üşeniyorum tekrar gidip test almaya yoksa acımam boşver yap gitsin belki vardirrrrr

Ayyyy hayır olsun inşallah bebiş vardır 💜 benim bat geçti ama testim negatif beklemedeyim sadece kasik bacak ve bel ağrım var sendekiler baya belirti gibi tabi duyduğum kadariyla
Ya bütün belirtiler regl ile aynı ya tek fark göğüs hassasiyeti ama o yok bende göğüslerim muhallebi gibi 😂 ilk gebelikte ordan anladım ama yumoş yumoş sıfır hassasiyet o yüzden gebeliğe yormuyorum ben bu ağrıları şu an özel bölgem bile ağrıyor ya regl öncesi belirtiler gerçekten bizi çok yıpratıyor kadınlar olarak

Ya bütün belirtiler regl ile aynı ya tek fark göğüs hassasiyeti ama o yok bende göğüslerim muhallebi gibi 😂 ilk gebelikte ordan anladım ama yumoş yumoş sıfır hassasiyet o yüzden gebeliğe yormuyorum ben bu ağrıları şu an özel bölgem bile ağrıyor ya regl öncesi belirtiler gerçekten bizi çok yıpratıyor kadınlar olarak
Ay o zaman bende de yok benimee göğsüm de bişey yok sallanıyor şıkır şıkır evde😂

X