Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya bütün belirtiler regl ile aynı ya tek fark göğüs hassasiyeti ama o yok bende göğüslerim muhallebi gibi 😂 ilk gebelikte ordan anladım ama yumoş yumoş sıfır hassasiyet o yüzden gebeliğe yormuyorum ben bu ağrıları şu an özel bölgem bile ağrıyor ya regl öncesi belirtiler gerçekten bizi çok yıpratıyor kadınlar olarak
Ben de de benzer belirtiler var testler negatif cikiyor. Ama soyle bir durum var belirtiler kisiden kiseye degisebilir. Benim iki gebeligim birbirine benziyordu ama ayni degildi. Gecen seneki ucuncu gebeligim onlardan cok farkliydi ama dogurmak nasip olmadi. Bunyesel bir sey sanirim farkliliklar olabiliyor. Yani senin belirtiler de bebis olabilir😍hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah🌸

Ben de de benzer belirtiler var testler negatif cikiyor. Ama soyle bir durum var belirtiler kisiden kiseye degisebilir. Benim iki gebeligim birbirine benziyordu ama ayni degildi. Gecen seneki ucuncu gebeligim onlardan cok farkliydi ama dogurmak nasip olmadi. Bunyesel bir sey sanirim farkliliklar olabiliyor. Yani senin belirtiler de bebis olabilir😍hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah🌸
Üç gebeliğin de de göğüslerin acıdı miiiiii

X