Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kız noldu neyi kaçırdım ben
Bebek defterini kapattım kuzum. Kısaca anlatıyım eşim vardiyalı çalışıyor şimdi de gece vardiyasında sabah mesaisi vardı öğlen geldi uyudu seslenmedim dinlensin diye sonra 9 a doğru uyandırdım yemeğini yedi çayını içti maçını izledi ve işe gitti bizim gün aşırı ilişkiye girmemiz gerekiyordu deyince servisine kalmış 15 dk gel diyo gitmedim. İğneyi vurduğu gün söyledim gün aşırı ilişki olcak diye. Papağan gibi hatırlatamam. Bitti yani kapadım konuyu. Gene olurum buralarda sizle sohbet muhabbete

Aşkımm sakin ol. Bak vallahi bu adamların stres yönetimi hiç iyi değil. Bizimkide aynı. Bence istemedikleri için değil. Ama onlarda strese giriyor napacaklarını kestiremiyorlar bence. O kadar ilaç kullandın iğne oldun. Yakma gemileri derim ben. Bak diğer tedavilerde aynı sorunu yaşadık bizde. Ama bu tedavi için açtım ağzımı. Dedim ki iğne olan ben ilaç kullanan ben sen neyin stresine giriyorsun. Sonra baktım bizimki değişti. Sen iğneni olalı kaç gün oldu ?

Kuzum benim durumum biraz farklı şöyle o da ilk gebeliğimde yani kaçamak olanlarda ella kullandım ben hep. O zaman evli değildik. Yani sık ayrılıp barışıyoduk o da bunun olmaması için nasıl başardıysa hamile kaldım baktım kesin olarak ayrılamıyorum da evlendik. Şimdi mi stres oluyo hiç o zamanlar stresi yoktu. İğneyi vuran da kendisi. Cuma akşamı vurdu iğneyi bana söyledim de vururken günaşırı ilişki diye. Sürekli papağan a mı bağlamam mı lazım. Evet bak hormon alıyoruz duygu durum zaten b.k gibi evde olsa boğardım onu o kadar sinirliyim.

Çok haklısın evet. Ama o zaman çocuk stresi yoktu belli ki. Daha geçen gün demedin mi benden kaynaklı olmuyor galiba dedi diye. Valla bazen ortalığı ayağa kaldırmak gerekiyor bence. Erkekler bundan anlıyor

Aşkım erkekler salak uzun lafın kısası işte

İğneyi vuran kendisiyken mi benim için kapanmıştır 2. Bebek olayı, ilkini isterken böyle değildi çünkü gülşahı bağlayacaktı kendine o yüzden hiçbir fırsatı kaçırmazdı
Bu kadar emek ettiniz sinirle söyleme şöyle şeyler düz beyinli onlar biz soylicez yada canları isticek canını sıkma döv onu

Çok haklısın evet. Ama o zaman çocuk stresi yoktu belli ki. Daha geçen gün demedin mi benden kaynaklı olmuyor galiba dedi diye. Valla bazen ortalığı ayağa kaldırmak gerekiyor bence. Erkekler bundan anlıyo
Dedi bizde sanıyoruz ki düşünüyo insan gibi. İlkinde koşmadım peşinden. Şimdi de 3 senedir çaba veriyorum yeter acayip irite oldum bugün

Bu kadar emek ettiniz sinirle söyleme şöyle şeyler düz beyinli onlar biz soylicez yada canları isticek canını sıkma döv onu
İlkinde köpekti ama Gülşah gitmesin ayrılmasın benden başlarım onun yapacağı muameleye bakmayın burda sizle sohbet ederken ponçiğim. Ben de hep adamına göre muamele var. Sabah gelince yapalım diyo sen mi koyuyosun iğnenin kuralını hayret bişey ya. Sinirden değil de böyle pis huyum var bişeye hayır dedim mi o öyle kalıyo

En guzelini yapmissin ben de ayni sekilde yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…