Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet doğru gösterdi hamileymişim ama kimyasal oldu ama test doğruymuş kan değerim 20.98 çıkmıştı
Gerçi bu kurumuş hali ama ilk dakikalarda da gölge gördüm böyle miydi acaba şeninde test

Eklentiler

• IMG_9097.jpeg
    134 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_9096.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 36
Arkadaşlar ilk defa bu ay ovulasyon testlerine başlıyorum. Şimdi yaptım bunu ne demek oluyor bu nasıl takip edeceğim

Eklentiler

• 17259092880851189390661637121291.jpg
    148,3 KB · Görüntüleme: 24
Gerçi bu kurumuş hali ama ilk dakikalarda da gölge gördüm böyle miydi acaba şeninde test
Benimki bir tık daha koyuydu sende de çizgi var gibi ama aşırı silik. Hatta aynı testi ertesi gün de tekrar yaptım ilk baş böyle aşırı silikti sonra belirginleşti benim seninki böyle kalmış bat ne zamandı senin geçti mi günün

Hoşgeldin hoşgeldin ben görmedim senin geldiğini
Ayyy yukariyi oku. Benide ekleyiver topige ne olur ne olmaz. Benim kocişkoya güven olmaz sözde korunuyor ama yarısını içerde bırakıyor.
Az önce de gülerek kardeş yapmayalım mı desem yok ya 2 yaş olsun aralarında diyor. Eee daha dün olsun diyordun desem. Emin değilim diyor. Olursa olur olmazsa zamanla olur kafasında yani.
Sat 18 ağustos. Bat 15 Eylül.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…