Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İğneyi vuran kendisiyken mi benim için kapanmıştır 2. Bebek olayı, ilkini isterken böyle değildi çünkü gülşahı bağlayacaktı kendine o yüzden hiçbir fırsatı kaçırmazdı
Canim kotu olmus kizmakta haklisin ben de anlam veremiyorum o kadar anlatiyorum onemli gunler var diyorum tamam diyo ama cok kolay erteleyebiliyor. Rahatca yarin olsun diyor mesela zaten topu topu 3 gun onda da nazlaniyorlar. Kendilerininki gibi saniyorlar heralde her an hazir saniyorlar. Gecen bizim de boyle oldu iste ben gunleri ayarlayip planlar yaptim o kadar o ise belimden dolayi coktan ertelemis erkenden yatmistim baktim bir sey olmuyor kalktim salona gittim cok kizdim ne oldu diyor birde gunlerdir bugunleri bekliyordum istemiyorsan soyleseydin hic plan yapmazdim dedim kizdim gitmedim yatmaya cok sinir bozucu gercekten ama is ve yorgunlukta onlari cok etkiliyor sanirim yorgun olunca direkt ertelemek istiyorlar sen yine de fevri karar verme yorgunluguna ver bu seferlik umarim ignenin etkisi gecmeden araniz duzelir

Aynen belkide bizim böyle herşeyi takip ettiğimiz için öyleler. Zaten karım yapiyor aman diyorlar.

Çok haklısın evet. Ama o zaman çocuk stresi yoktu belli ki. Daha geçen gün demedin mi benden kaynaklı olmuyor galiba dedi diye. Valla bazen ortalığı ayağa kaldırmak gerekiyor bence. Erkekler bundan anlıyor
Evet bence de bizim de benzer bir sey oldu gece yatagi terk ettim salona geldim anca oyle anladi ters giden bir seyler oldugunu sonra kendi geldi anlatti bir seyler gel gidelim dedi gitmedim kizdim gunduz de pek konusmadim sonra geldi gonlumu almaya calisti affettim sirf son iki gunumu kacirmamak icin sonrada gun asiri otomatige bagladi yumurtlama zamani bu kadar duzenli olmamisti tekrar kizicam sandi heralde ama yumurtlama coktan bitmisti artik gercekten anlamiyorlar

Dedi bizde sanıyoruz ki düşünüyo insan gibi. İlkinde koşmadım peşinden. Şimdi de 3 senedir çaba veriyorum yeter acayip irite oldum bugün
Aslinda dusunuyorlar da iste keyfi olacak onlarda havaya girmek istiyorlar gorev gibi olunca cazip gelmiyor heralde ama yani hic olmazsa belirli gunler is birligi yapmalari lazim

Tamam canım hemen ekliyorum. Olursa olur ama çokta acele etme bebeğin küçük daha

Bence dövmelisin o kocanı. 100 kere anlatsanda anlamazlar bacım bunlar. Salağa anlatıyor gibi anlatacaksin. Herşeylerini biz yaptığımız için çok rahatlar ArasaNillGerek

Bizim gibi değiller onlar ya. İş stresi yorgunluk vs daha çok etkiliyor onları. Birde gerçekten görev gibi olunca bizde zorlanıyoruz onlara daha zor oluyor bence. Yani bende çok tartıştım. Ama böyleler Napalım

Kız evde yapsana onu çok güzel oluyo, o malum masum sandığımız markanın bile içinde neler var, ben haşlanmış nohuttan kendim yapıyorum çıtır çıtır olyo, hem nohuttan yapıyorum, bazen kuru fasülyeden yapıyorum, büyük iç bakla varsa ondan nefisto oluyoo

Peki bal böceğim nolucak şimdi kesin mi bitirdin kafanda bence alır beyin gönlünü

Sabah geldi yatak odasında bile değil banyoda değiştirdim üstümü ben bilal aras olurken de koşmadım peşinden çekemem kimsenin keyfini. Çünkü bu bana haksızlık ilk cocuk olsa kararsız kalsan amenna ulan adam babalığa hazır değil derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…