Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ayyy yukariyi oku. Benide ekleyiver topige ne olur ne olmaz. Benim kocişkoya güven olmaz sözde korunuyor ama yarısını içerde bırakıyor. 😅
Az önce de gülerek kardeş yapmayalım mı desem yok ya 2 yaş olsun aralarında diyor. Eee daha dün olsun diyordun desem. Emin değilim diyor. Olursa olur olmazsa zamanla olur kafasında yani. 🤭
Sat 18 ağustos. Bat 15 Eylül.
Merhaba canım al bende de o kadar. Dr a gittim geldim cuma günü iğnemi vuruldum akşam ki kendisi vurdu söyledim de yarın akşamdan itibaren gün aşırı ilişki diye. Bugün de sabah mesaiye kalmıştı neyse uyusun yorulmuştur dedim akşam 8 bucukta kaldırdım yemeğini yedi çayını içti maç izledi şimdide işe gitti canım burnumda sinirlerim alt üst ağlıyorum en son c tesi gecesi ilişki oldu neden her şeyi ben takip etmek zorundayım bu erkekler mi salak biz mi yani ben mi bilemiyorum

Pcos u araştirmadim. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Adet düzensizliği yok. Ama ben geçirdiğim bütün gebeliklerim geç döllenmeydi. Yani geç döllenme geç yumurtlama oluyor demi?
Bide daha bu gun 6 ay oldu bebeğime. İlk defa adet gördüm. Düzenli mi olucak düzensiz mi tam bilemiyorum.
🌝 eşim beyde tam korunmuyor zaten.
Doğumdan sonraki ilk adetinse belki o yüzden de bu ağrıları hissediyor olabilirsin. Aynen geç yumurtluyorsun ve beklenen adet tarihinden çok sonra öğreniyorsun. Tam korunma yoksa her şey olabilir 🤭

Anaaa sende bendensin bacım bende tedavi oldum 34 kiloydum 39 oldum 40 43 kilo oldum bekârken sonra düğün stresinden hasta oldum boğazım yara oldu yemek yiyemedim 35 kiloya kadar düştüm bir anda evlendikten sonra geri aldım 48 ile hamile kaldım 53 e kadar çıktım düşükten sonra geri verdim ama 49 kiloyum
Bende diyetisyenle 61 i gördüm şimdi 57 kiloyum 😂😂

Sizde de bizde ki genetik mi yiyip içip kilo almamak benim yediğimi başkası yese obez olur yaw hamile olunca aldım şimdi 49.95 kiloyum belki 50.50 olmuşumdur çünkü herkes kilo aldığımı söylüyor bana bu ara. 😂😂
Şuan çok yemiyorum ama evet yiyip yiyip kilo alamayanlardanım bende 😂 bir kaç sene öncesine kadar dünyaları yiyordum ama kilom hep aynıydı 😂

Merhaba, Duphastonu ne için kullanmanızı istedi doktorunuz ?
Ben ilaçsız adet olamıyordum. O zamanlar hem gebelik olursa tutunsun olmazsa da adet olayım diye kullanıyordum. Evde fazla fazla duphaston olduğu içinde yine ilaçsız olmadığım aylarda sökülmek için kullandım bir kaç kez. Doktorumda bir sakınca olmadığını söylemişti

X