Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba kızlar en aktif gebelik konusu burasıydi benim sorum var. Son adetim 18 ağustos. Tahmini adetime 6 gün var yani 15 eylüle. Tahmini yumurtlama gününde hiç bir belirti olmadı. Bu gün baya belirgin sağ kasık ağrısı var. Acaba yumurtlama bu günmü. Daha bebeğim küçük ama olursa olur olmazsa ziyan yok kafasındayım. Candy7777 Candy7777 ne olur ne olmaz benide ekleyiver canikom 🐣
Pcos yoksa adet düzensizliğin yoksa yumurtlama olacağını sanmıyorum. Haa ama birde nadirde olsa 2. Yumurtlamayı yaşıyor olabilirsin 💁🏻‍♀️ boş geçme bugünleri bence 🤭

Pcos yoksa adet düzensizliğin yoksa yumurtlama olacağını sanmıyorum. Haa ama birde nadirde olsa 2. Yumurtlamayı yaşıyor olabilirsin 💁🏻‍♀️ boş geçme bugünleri bence 🤭
Pcos u araştirmadim. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Adet düzensizliği yok. Ama ben geçirdiğim bütün gebeliklerim geç döllenmeydi. Yani geç döllenme geç yumurtlama oluyor demi?
Bide daha bu gun 6 ay oldu bebeğime. İlk defa adet gördüm. Düzenli mi olucak düzensiz mi tam bilemiyorum.
🌝 eşim beyde tam korunmuyor zaten.

Kızlar hayatımda ilk defa reglim 3 gün sürdü hatta 2 bile diyebiliriz lekeler geliyor açık kahve pembe arası bitti gibi bir şey neden böyle oluyor bi fikri olan var mı doktora gitmeli miyim?
Bu arada 2 gün normal reglimi gördüm baya kanama şeklinde
Tsh hormonunuza baktırın mutlaka

Kızlar selamm Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil A ayb00 @Beyond the sky ve adını hatırlayamadığım arkadaşlar.
Uzun bi aradan sonra beni görünce şaşırdınız dimi hadi itiraf edin 🫣😜

En son salı günü girmişim ve o zamandan beri 50 sf forum ilerlemiş, dün akşam sıradan okuyum bakiyim kimler ne durumda diye ama uyuyakalmışım 😅 N'habersiniz? Herkeslerde durumlar nasıl?

Benim Opu' da 4 yumurta toplandı 2'si sağ çıktı ve 5 gün sonunda da ortanın azıcık altı kalitede 1'e düştü ve çok üzdü, anca toparladım kendimi... Neyse şükür diyelim ancak bj kadar oluyor demek ki... Sadece kendimi haksızlığa uğramış gibi hissediyorum o kadar iğneye, maddi manevî o kadar emeğe o kadar uğraşmaya bu muydu yani noktasındaydım...

Neyse sizler ne yaptınız bu süreçte, nasıllarsınız?

Canım ben ne ovulasyon testi yapıyorum ne takip ne bi şey o kadar saldım ki buraya bile girmiyorum okumuyorum çok
Yumurtaların için takviye kullan inşallah güzel yumurtaların olur bunu düşün

Hepiniz zayıflamaya uğraşırken ben bir ara kilo almak için diyetisyenle çalışmam peki 😂😂😂😂😂 bacılarım vermesi ayrı alması ayrı zor bu kiloları
Anaaa sende bendensin bacım bende tedavi oldum 34 kiloydum 39 oldum 40 43 kilo oldum bekârken sonra düğün stresinden hasta oldum boğazım yara oldu yemek yiyemedim 35 kiloya kadar düştüm bir anda evlendikten sonra geri aldım 48 ile hamile kaldım 53 e kadar çıktım düşükten sonra geri verdim ama 49 kiloyum

Ee tabi bekarlığa göre fark ediyo kuzum zaten emzirme bitince bende sarkar mı dedim de işte büyük göğüslü olsaydım sarkardı ailedekiler hep öyle sarkık sevmiyorum kocadan önce kendi zevkim önemli benim önce ben beğenmeliyim😅😅
Bence de önce bizim kendimiz memnun olmamız lazım

X