Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ayyyy bu erkekler 🤪🤪 ne çok seviyorlar ele gelsin bizde öyleyiz gerçi popo mıncıklamayı falan çok seviyorum geçen hasan canın bi bölümünü izliyorum kadın kocasının poposuna yumruk atmayı seviyormuş😆😆😆 bileği falan incinmiş bu yüzden🙈 sen erkek milletine bakma Allah şaşırtmasın tabi hiçbirimizin kocasını ama taş gibi hatun görünce de bakıyolar
Djudbfjd ahahahahah bende poposuna sürekli vuruyorum diye tutarak çıkıyor evin merdivenlerinden😂😂

Ooo supermis aletler de varsa ne guzel iste ac sevdigin dizilerden ya da muzik onlar iyi eslik ediyor🥰 harika neyin sebep oldugunu bilmek de cok iyi oluyor. Ben Mayis ayinda bir detox grubuna katilmistim grupla hareket etmek cok iyi motivasyon sagliyor herkes yapinca fotolari gonderince etkileyici oluyor birde uzmanla yapinca extra tarif aramiyorsun listeyle birlikte cok guzel tarifler oluyor. Instagram da Seyda Öğdük var gida muhendisi-diyetisyen ben onun 21 gunluk degisim programina katildim cok memnun kaldim bir bak istersen
Ya tek yapınca yapasın gelmiyor herkes yiyor. Bakayım hemen kuzum

Yemiceksin o zaman bu kadar basit 😅 zaten o abur cuburlar öyle maddeler ki insanın yedikçe yiyesi geliyor, bak mesela ben yemeyince hiç yiyesim gelmiyor 😂

İlerde çocuğun olduğunda onun bunları yemesine izin verir misin? Bence vermezsin, o zaman kendini neden onlarla zehirliyorsun hala? ben seninle daha önce de konuşmuştum boşa mı gitmiş hepsiii püüü eyvahlarrr olsunnn boşuna konuşmuşumm yaa... Bebiş olurken kollarına bi bakıcak abur, ayaklarına bi bakıcak cubur, bunlar ne yahu annem beni hiç güzel şeylerle beslememiş dicek püüü 😇😇😇
Yok cocuk olunca sakliyorsun o yokken yiyorsun😅😬 aslinda yememek lazim da iste arada kaciyo🤭

Yok cocuk olunca sakliyorsun o yokken yiyorsun😅😬 aslinda yememek lazim da iste arada kaciyo🤭
Ayy bende de var o kimlerde saklı aburcuburlar kocam bey geçen gün orayı düzenliyodu bu çikolataları keşke dolaba koysan diye akıl veriyo ha dedim buzdolabı günde kaç kere açılıp kontrol ediliyor biliyo musun sen😆 o ne zaman uyudu bizim cipsler çikolatalar çıkıyo meydana ama her zaman değil adet önü iştahım açılıyor bi

X