Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kız veririz tabi ben işi bırakınca evde bu hale geldim 😂 birde adet olmaya yakın bir yiyorum ki sorma insülin direnci varmış ama tutamıyorum boğazımı tiroid geçmişim vardı o yüzden yesem yariyor
Aaa insülin içşn ilaç kullanıyor musun kuzum

Kız naptınız ya 100 kilo değilim rahat olun 78 kiloyum farkındayım dış görünüşün ne kadar önemli olduğunun. Ayrıca alınmadım aksine sert iyi geldi ben fıtı fıtıda da sert severim. Sert iyidir insanı kendine getirir😁 Kahhve Kahhve
Yani 175 üstü boya bile 78 kilo fazla, vücut endeksine göre düşün yani aşkım o yüzden söylüyorum. Sert seversin yumuşak ve küçük sevmeyiz o ayrı 🤪🤪🤪🤪 olur insanlık hali minnoş minnoş geçinip gidiyoruz nazar değmesin🤎

Kız naptınız ya 100 kilo değilim rahat olun 78 kiloyum farkındayım dış görünüşün ne kadar önemli olduğunun. Ayrıca alınmadım aksine sert iyi geldi ben fıtı fıtıda da sert severim. Sert iyidir insanı kendine getirir😁 Kahhve Kahhve
Ay allah seni ya 😂 ben de ne bileyim fazla kilom var diyince bişiy sandım verirsin ya nolucak 😇 iyi o zaman kuruntulanma harekete geç 😉

Kesinlikle katiliyorum profesyonel destek daha basarili olur hem kafan dagilmis olur farkli bir mesguliyet olmus olur birde spor salonuna yazildin mi Candy7777 Candy7777 cim ohoo kim tutar seni😍 aslinda takviyelerin bitene kadar ara versen gundemini bu sekilde degistirsen cok iyi gelir sana🥰Sence de iyi olmaz mi?💖
Valla bende çıkan o çıbandan dolayı korse kullanmam gereken günlerde kullanmadığım için göbeğim çok kötü kalmıştı millet hamile sanıyodu moralim bpzuluyodu bugün ölçtük kocam Beyle göbeklerimiz nerdeyse aynı ölçüde ondan sonra bi kestim boğazı 13 15 cm gitti çok şükür

X