Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Belki etki etmiş olabilir ilaçlar bilemiyorum. Ya gittiğim hiçbir doktor umutsuz konuşmuyor ben acele ediyorum artık çünkü ekimde 5 sene olacak biz evleneli benden sonra evlenenlerin 2.çocuğu oldu ya da olacak. Kendimi bazen çok çaresiz hissediyorum elimden hiçbir şey gelmiyor. Şimdiye kadar hiç kullanmadım ovu testi çünkü düzenli ilişkimiz var test pik olsada ilişki oluyor olmasa da oyüzden hiç gerek duymadım açıkcası
O zaman hiç kendini strese sokma çalışmaya devam… Zaten o çaresizlik hissi insanı mental olarak zorluyor ama bu da sınav demekki Allah tez zamanda çıkmayı nasip etsin hayırla ve kolaylıkla 🙏

Ayyy 15 yılın ardından gelen bebek haberine nasıl mutlu olmuşlardır şöyle bi düşündüm de Allahım yarabbim hepimize nasip etsin tez zamanda 🙏🙏 off ilişkiye girerken düşünme diyorsun beni gülme alıyo ben pot kırmasam eşim hah hadi bakam bu sefer tuttu kesin deyince ben çatlıyorum gülmekten. Sanki küreğin sapıyla ittiriyo spermleri. Biz kendi aramızda böyleyiz artık dalgaya vuruyoruz bende oyalancak aile içi gündem de hiç bitmiyor sağolsunlar. Ne biliyim böyle evlendiği aydan bide 3 üz görünce dedim yani biz kendimizi eyliyoz iğnelerle kürlerle olacağı varsa nasıl oluyo. En yakınım çocukluk arkadaşım evlendi 6 yıl cocukları olmadı sonra tüp bebekle oldu. Bi ayrılık yaşadılar geri barıştılar o barışmada 2.ye kendiliğinden hamile kaldı ama eşinin aldattığını öğrendi şimdi boşandılar. Yanı başımda böyle bi örnek duruyo benimde. Hayırlısını dilemek de lazım aslında
Bak işte bazen insanları gözümüzün önüne getirip şükretmek lazım belki zamanı değildir Allah geciktiriyor sa guzellestiriyordur😘☺️

Evet baya erken evlendim farkındayım ama şükür şimdiye kadar hiç pişman olmadım severek evlendim kaynanam falanda iyiler bir tek görümcelerim biraz şey işte anlarsın ya 👿 onlarla da başetmeyi biliyorum evelallah.😁
Evet canım Türkmenistandan doğup büyüdüm
Sevindim memnun ve mutlu olmana.Ay o görümceler hep şey.Bende bir tane var 5 taneye bedel.Ama sindirdim zamanla 12 yıla döndüm evlilikte.Eşim benimle olunca kapının dışında kalıyorlar.Kaynanam kötü değil ama asiri anlayışsız ve bencil.Hep kendi dediği olsun istiyordu bakti ki olmuyor bıraktı sayılır uğraşmayı.Onu da sindirdim çok zor olsa da😈

Kızlar bi akıl danışcam size , pazartesi adetin 21. Günü oluyor acaba progesteron ölçtürsem mi bi? Hani yumurtlama görmedim ya teyit etmiş olurum testleri ya da yanıldığını görürüm? Aile hekimleri yapıyor mu acaba ?

Kızlar bi akıl danışcam size , pazartesi adetin 21. Günü oluyor acaba progesteron ölçtürsem mi bi? Hani yumurtlama görmedim ya teyit etmiş olurum testleri ya da yanıldığını görürüm? Aile hekimleri yapıyor mu acaba ?
Aile hekimleride bakıyor canım derdini anlat baktırmak istiyorum de bakarlar bence benım aile hekimimde anlayıslı bi kadın mesela bakıyo ama doğru olan adwtin 3.gübü falan bakılmasıymjs

IMG_1408.jpeg

Kızlar sanki cok hafif bi gölge var gibi ya dimi dün yapmıştım kuruma cızgısımı vu acaba adet beklıyorum sağlı sollu ağrılar oluyor ama bu cızgı neyin nesi anlamadım gebelik değilse 100 tl verdim testede ama öyle bilimdik bi marka değil tabi

X