Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Doğru tüp bebekte negatif görmek milyon kat daha çok üzer insanı onca maddi manevi emek boşa gidiyor. Çok haklısın ya bide üstüne onca hormon ilacı iğnesi falan kaldırmak sağlam piskoloji istiyor
Evet canım çok yakın bir arkadaşım bu süreçten geçiyor. 2 transferi de olumsuz oldu. Psikolojik olarak çok yıprandı. Maddi manevi çok zor.
İlaçları ayrı iğneleri ayrı yumurta toplaması, transferi vs bütün çileyi kadın çekiyor valla 🥲
Biraz da onu gördüğümden galiba o yüzden erteliyorum bakalım inşallahhh hiçbirimize gerek kalmaz 🙏🙏

Bu süreçte olanların da Rabbim yardımcısı olsun emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alsınlar inşallah 🙏🙏

Haydaa kiz ben ne anlattim o kadar😅 almissin igneni vurun tabi ki bak kafiyeli oldu☺️ gayret bizden taktir Allah’tan
Vuruldum vuruldum yarım saat önce üstüne de bi tabak kabak çekirdeği yedim 🤪 kocam bey soldan soldan geliyodu dedim ordan gelme yumurta yok hemen sağa döndü yapıştırdı iğneyi 😆😆😆😆😆

Vuruldum vuruldum yarım saat önce üstüne de bi tabak kabak çekirdeği yedim 🤪 kocam bey soldan soldan geliyodu dedim ordan gelme yumurta yok hemen sağa döndü yapıştırdı iğneyi 😆😆😆😆😆
Good job👍🏻 hadi hayirli ugurlu olsun🥰 Rabbim en guzelinden en sagliklisindan en hayirlisindan bir evlat nasip eylesin sana ve buradaki herkese🥰 Allah gonlunuze gore versin🌸Aminn (suan burda tam cuma vakti🥰)

Vuruldum yarım saat önce akşamüstü havucu yemeye başladım az önce de bi tabak kabak çekirdeği yedim 😅
Kabak cekirdegi ben ne alaka diyodur kesin🙈😅
Iyi yapmissin zaten embriyonun tutunabilmesi icin cinko agirlikli beslenmek iyi oluyormus. Bu arada yumurtanin dollenmesi 24-30 saati buluyormus, ddollenen yumurtanin rahme gidip yerlesmesi 6 gunu buluyormus. Orda yer edip tutunmasi da 10-12 gunu buluyormus yaa nasil ugrasiyorlar biz disarda onlar icerde🥰 o yuzden demekki erken test yapinca goremiyoruz adet gecsin diye bosuna demiyorlarmis.

Iyi yapmissin zaten embriyonun tutunabilmesi icin cinko agirlikli beslenmek iyi oluyormus. Bu arada yumurtanin dollenmesi 24-30 saati buluyormus, ddollenen yumurtanin rahme gidip yerlesmesi 6 gunu buluyormus. Orda yer edip tutunmasi da 10-12 gunu buluyormus yaa nasil ugrasiyorlar biz disarda onlar icerde🥰 o yuzden demekki erken test yapinca goremiyoruz adet gecsin diye bosuna demiyorlarmis.
Yeminle ben süreci okurken yıprandım 🙈🙈😅😅😅 demek ki sperm 30 saat yaşıyo max ki döllenme o kadar sürebiliyo. Ben şeyi anlamıyorum yazıyorlar ya en son ilişkinin üstünden kaç gün geçti abi o kadar cok birliktelik oluyo ki hangisini soruyorsun diyesim geliyor 😆😆😆

Yeminle ben süreci okurken yıprandım 🙈🙈😅😅😅 demek ki sperm 30 saat yaşıyo max ki döllenme o kadar sürebiliyo. Ben şeyi anlamıyorum yazıyorlar ya en son ilişkinin üstünden kaç gün geçti abi o kadar cok birliktelik oluyo ki hangisini soruyorsun diyesim geliyor 😆😆😆
Oyle deme son anda koca ikna edenler iki iliski de yasayabiliyorlar😅🫣 son anda yakaladim diyebilirim😬

Kız ben duymuştum böyle baya baya adet olmuş 4 5 ay 5. Ayda karnında birşeyler hareket ediyor diye gitmiş kadın ur zannetmiş ama hamileymiş yaşı 50 60 arasındaydı birde. B Beyond the sky ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 A ayb00 M Marryyj birde geçenlerde göbeğim çıktı demiştim ya. Çıktı değil çıkıyor olacak o her gün daha da büyüyor sanki ya.

X