Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kız ben duymuştum böyle baya baya adet olmuş 4 5 ay 5. Ayda karnında birşeyler hareket ediyor diye gitmiş kadın ur zannetmiş ama hamileymiş yaşı 50 60 arasındaydı birde. B Beyond the sky @ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 @ayb00 @Marryyj birde geçenlerde göbeğim çıktı demiştim ya. Çıktı değil çıkıyor olacak o her gün daha da büyüyor sanki ya.
Dusuk tehlikesi falan mi yasiyorlar acaba ya da ara kanama gibi bir sey mi oluyor bilmiyorum mantik olarak adet olamamalari gerekir cunku🤔 Benim ablamin olmustu ilk 3 ay dusuk tehlikesi vardi yatti hic kalkmadi bebegi kucagina aldi. Bi arkadasiminda kanamasi oluyordu dusuk tehlikesi vardi ama malesef dusukle sonuclandi. Benim de ilk gebeligimde ogrendikten bir sure sonra kanamam olmustu ama ikinci ayda gecti devam etmedi. Kanama alaniyla ilgili sanirim bazi kanamalar tehlikeli olurken bazilari gecici olabiliyor.
Senin bat ne zaman? Test yaptin mi?😍

O neymiş ya saati bile sayıyoruz nasıl son anda yakaladın bacım sen
Soyleki ben her zaman adetten sonra 12. 14.16. 18 gunleri planliyorum eger 12.gun baslayamazsak 13. 15.17. Gunleri planliyorum bu ay belimden dolayi esim ertelemek istedi ben de olsun istedim boylece 14.ve 16.gunleri degerlendirmis olduk. O yuzden son gunleri yakaladim diyorum tahmini olarak yani

Dusuk tehlikesi falan mi yasiyorlar acaba ya da ara kanama gibi bir sey mi oluyor bilmiyorum mantik olarak adet olamamalari gerekir cunku🤔 Benim ablamin olmustu ilk 3 ay dusuk tehlikesi vardi yatti hic kalkmadi bebegi kucagina aldi. Bi arkadasiminda kanamasi oluyordu dusuk tehlikesi vardi ama malesef dusukle sonuclandi. Benim de ilk gebeligimde ogrendikten bir sure sonra kanamam olmustu ama ikinci ayda gecti devam etmedi. Kanama alaniyla ilgili sanirim bazi kanamalar tehlikeli olurken bazilari gecici olabiliyor.
Yok benim doktorum söyledi bazı kanamaları onlarda açıklamıyormuş. Bebek çok sağlıklı ama kadının kanaması var sebepsiz demişti

Yok benim doktorum söyledi bazı kanamaları onlarda açıklamıyormuş. Bebek çok sağlıklı ama kadının kanaması var sebepsiz demişti
Bu konuyu bende duymuştum dayımın eşi üç düşük yapmıştı yıllar öncesinde sonra asla bebeğin olmaz tüp bebek demişlerdi aradan zaman geçti regl oluyordu ikinci ay aşırı mide problemleri başlayinca doktora gitti hamileymis baya sonra bir ay daha regl gördü ama hiçbir sebebi yoktu görmesinin sağlıklı şuan 12 yaşında kızı var 🥲

Bat Pazartesi ya da Salı günü daha yapmadım Çarşamba veya Perşembe günü yaparım kırmızılar gelmezse. Senin bat ne zaman sen yaptın mı test

Bu konuyu bende duymuştum dayımın eşi üç düşük yapmıştı yıllar öncesinde sonra asla bebeğin olmaz tüp bebek demişlerdi aradan zaman geçti regl oluyordu ikinci ay aşırı mide problemleri başlayinca doktora gitti hamileymis baya sonra bir ay daha regl gördü ama hiçbir sebebi yoktu görmesinin sağlıklı şuan 12 yaşında kızı var 🥲
ay valla kalalımda kanama falan sıkıntı degıl kimisi rahım genıslerken buyurken gebelıkle kanama olması normal denıyor bide belkide öyle zararsız bi şeydir :)

Eklentiler

• 20240907_092427.jpg
    20240907_092427.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 34
Cidden o kırmızıları bir görelim testte 😂
Ay valla ya dün arkadaşımın bebeğini görmeye gittim. gerçekten bebeği severken varya tüm dertlerimi unuttum sanki ne kafaya taktıgım seyler ne kafamda bısey kurdum hıcbısey yoktu sadece bebısın harekerlerını ızleyerek ılgılenerek mutlu oldum dedım arkadasımınkıne bu kadar kanım kaynıyorsa kendımınkını nasıl severım acaba rabbım dedım ya kızlar gerçekten rabbim dogurup bakıp buyutebılmeyı huzurla nasip etsin bizlerede haftaya ayın 14 ü mevlid kandili birbirimize dua edelim okuyalım ...

X