Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ahahaha yok korunmuyoruz dedi bilinçli yapmışlar🤦‍♀️ Acaba korunup yapınca mı tutuyor sende ilk gebeliğinde korunuyordun olmuştu belkide bütün sırrı bundadır🤣
İşte ben birkaç ay ella kullanmayı düşünüyorum tekrardan hatta ergenler gibi konu açıp yazabilirim kocamla sürtünme ilişkimiz oldu ella aldım ama adetim gecikti acaba hamile miyim diye fagsgsgagaggagag🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Yaa canım benim çok iyi kalplisin hepinizi çok seviyorum 😘. Tabikide hiçkimsenin kötülüğünü istemiyorum sadece benim olmuyor diye özeniyorum kıskanmak dediğim o yani. Söylediklerinde okadar haklısın ki o dediğim kız ne kocasıyla mutlu ne de kocasının ailesiyle. Kocası aşırı anneci ne dese yapıyor 2.çocuğu da annesi istedi diye yapmış adam, düşün ona bile karışma cürretini kendinde buluyor. Allaha binlerce şükür ne kaynanamdan yana kocamdan yana bir şikayetim yok ikisini de seviyorum. Aslında hayatım da şükretmem gereken çok şey var ve çocuk peşine düşüp bazen unutuyorum bunları. Aydınlanma yaşadım resmen 😁
Hah iste şöyle🥰 duymak istedigim seyler bunlar😉 cok sevindim☺️ Zaman o kadar cabuk geciyor ki gecen yillara bakinca insan zamanin da yapmadiklari ya da cabalamadiklari icin pismanlik duyuyor bu yaslarinizin kiymetini iyi bilin sonra bir bakmissininiz 40 oluvermissiniz😅 Kusura bakmayin kizlar boyle surekli tavsiye veriyor gibi oluyorum ablalik seysi😌 Bu arada grubun en buyugu benim galiba😬🥹

İşte ben birkaç ay ella kullanmayı düşünüyorum tekrardan hatta ergenler gibi konu açıp yazabilirim kocamla sürtünme ilişkimiz oldu ella aldım ama adetim gecikti acaba hamile miyim diye fagsgsgagaggagag🤪🤪🤪🤪🤪🤪
Yaa onlar cok fena gecen biri yazmis iliski olmus ustune 4 kere adet olmus ama bu ay gecikmis o iliskiden hamile olabilir miymis😂😂😂😂

Eşim de aynı böyle düşünüyor ben de birtek pcos var başka sorun yok şükür eşiminde değerleri gayet iyi. Zaten tüp bebeğe yönelirsekte önümzdeki sene düşünüyoruz hemen değil ben sadece araştırıyorum. Bu aralar saldım zaten pek dikkat etmiyorum rahatım ama ister istemez adet olunca üzülüyor insan
Bizde böyleyiz doktor hiçbir sorununuz yok dedi. Hepsi böyle söyledi zaten 🥲 benimde tek sıkıntım pcos 🥲
Evet haklısın adet olunca bi moral bozukluğu oluyor ama salmak lazım.
Tüp bebek doktoruyla da görüşmüştük o da dedi burdan büyük ihtimalle bebeğinizle ayrılırsınız çünkü başka problem gözükmüyor :) Tabi Rabbim nasip ederse 🙏
O yüzden amaan diyip beklemedeyim ben :)

Deli ya bu sürtüşenleri de anlamıyorum hamile kalmanın bu dar zor olduğunu bilseler evlenmeden deneyemeye başlarlar kesin

Hah iste şöyle🥰 duymak istedigim seyler bunlar😉 cok sevindim☺️ Zaman o kadar cabuk geciyor ki gecen yillara bakinca insan zamanin da yapmadiklari ya da cabalamadiklari icin pismanlik duyuyor bu yaslarinizin kiymetini iyi bilin sonra bir bakmissininiz 40 oluvermissiniz😅 Kusura bakmayin kizlar boyle surekli tavsiye veriyor gibi oluyorum ablalik seysi😌 Bu arada grubun en buyugu benim galiba😬🥹
olur mu hiç öyle şey aksine insan bazen mantıklı birinin aklına ihtiyaç duyuyor pozitif yorumların da çok iyi geliyor. Bu arada en küçüğüde ben olabilirim kızlar kendimden yaşça büyüklerle “canım,kuzum,kız” gibi kelimeler kullanıyorum saygısızlık olarak algılamıyorsunuz inşallah

Bizde böyleyiz doktor hiçbir sorununuz yok dedi. Hepsi böyle söyledi zaten 🥲 benimde tek sıkıntım pcos 🥲
Evet haklısın adet olunca bi moral bozukluğu oluyor ama salmak lazım.
Tüp bebek doktoruyla da görüşmüştük o da dedi burdan büyük ihtimalle bebeğinizle ayrılırsınız çünkü başka problem gözükmüyor :) Tabi Rabbim nasip ederse 🙏
O yüzden amaan diyip beklemedeyim ben :)
İşte tam da şu koyuyla işaretlediğim cümle için tüp bebek yaptırmak istiyorum. Belkide ilk seferde pozitif olabilecek sonuç için aylarca beklemek istemiyorum. Anlatabildim umarım. Oyüzden bilmiyorum ya Rabbim doğru yolu gösterir inşallah

olur mu hiç öyle şey aksine insan bazen mantıklı birinin aklına ihtiyaç duyuyor pozitif yorumların da çok iyi geliyor. Bu arada en küçüğüde ben olabilirim kızlar kendimden yaşça büyüklerle “canım,kuzum,kız” gibi kelimeler kullanıyorum saygısızlık olarak algılamıyorsunuz inşallah
Ayy pek bi mutlu oldum🥰 Rica ederim cicegim🌸

Kız ben 20 yim ama buradan tanıdığım herkesle öyle konuşuyorum 😅neyse ki sorun etmediklerini söylediler 😍

X