Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar adetime 4 gün var test yaptım ama karartı gibi var 27 28 günde bir adet oluyorum daha net gözükmedi gerekmezmiydi olsaydı

Kızlar adete 10 gün var bu nedir sizce 😧

Eklentiler

• IMG_0693.jpeg
    IMG_0693.jpeg
    472,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_0692.jpeg
    IMG_0692.jpeg
    254,5 KB · Görüntüleme: 49
Doğum yaptığım il küçüktü medical parkla bi tane daha özel hastane vardı şehirde. Medical kapatınca teke düştü orda doğum yaptım sezaryende olduğunu kabuk etmediler ilk 10 gün cpcuğun bezini değiştiremedim ben eşim şikayet edince kabul ettiler beni yatışım oldu. Ama acilde önce sivilce sanıp sıkmaya çalıştılar ayak baş parmağı büyüklüğünde apse sıkılır mı canımdan can gitti resmen. Yatış verdiler antibiyotik tedavisiyle kurudu ama dediğim gibi orda bi izi kaldı. Sağ tüpüm de hafif tıkanıklık vardı hag de açıldı ya ben o deri üstüne çıkan apseye bağlıyorum açıkçası ordan patlak verdi
Acildekiler asistan doktor ya uzmanlar gibi bilgili değiller ki insanı deli ediyorlar bazen neyse çok şükür sağlığın yerinde kuzum güzel haberler gelecek yakında sendende 🥰🥰

Kuzum belirtiler var ama şaşıyorum vücudum benimle oyun oynuyor gibi resmen. Zaten testte pembe görmeden var diyemem
Bi kaç gün daha başka markalarla test yap bence. Tek bir markayla kalmıyor. O kadar kötü testler var ki. Tabii inşallah seninki onlardan değildir orası ayrı ama başka markalarla yapmakta da fayda var 🌸🌸🌸

X