Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

,,Profesör Fitzpatrick, spermin sadece yumurtaları döllemek işinden sorumlu olduğunu bu yüzden seçici olmasının mantıklı olmadığını açıkladı. ,,

Klasik bir kızın peşinde koşan milyonlarca adam gibi hahahah ..Yumurtayı bin sperm ister bir sperm alır. hade bakkiiiiyiiiiiim

B BallYilmaz123 ArasaNillGerek A ayb00 Candy7777

Kızlar adetime 9 gün var sağ kasigim ayaktayken ağrıyor yurutmuyor 1-2 dk sürüyor göğüslerim şişti adet öncesi şişkinliği gibi yani sizce gebelik olabilir mi

Teşekkür ederim rabdevu alıp gideyim çünkü gebeliğe engel bı şey olsun istemiyorum
M Marryyj kuzum sen bu gün doktora tahlil verecektin galiba nasıl sonuçlar çıktı mı
Verdim canım sonuçlar bı kaç günü bulur dedi hiç biri e nabizda bile gözükmüyor haftaya rabdevum var bakalım
Kızlar adetime 9 gün var sağ kasigim ayaktayken ağrıyor yurutmuyor 1-2 dk sürüyor göğüslerim şişti adet öncesi şişkinliği gibi yani sizce gebelik olabilir mi
Olur canım niye olmasın

Tabi normal doğuramadığım için buna yorum yapamayacağım zaten şuan ne yaşıyorsam sezaryen kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Erkekler değil ama doğum sancısı, adet sancısı bile çekemezler altına imzamı atarım

Valla bacım ben 4 ay yaşadım onu. Biliyosun. Net şundan dolayıdır diyemiyorum sebebini öğrenemediğim için. Ama bu ağustos 25 teki adetim daha doluydu önceki 4 aya göre. Mevsimsel olabilir

''Yumurta mutlaka kadının eş seçimi ile aynı fikirde olmayabilir.''
Oldu işimiz gücümüz yok yumurtamıza herif mi beğendircez bak hele zilliyeee hahahaha
Yazacaktım ayıp olur diye yazmadım. Bu ne anasını satıyım kocayı boşayıp 2.yi mi alacam yani bu nedir

Hahahaha arada bi yumurtayı iki spermin aldığı da oluyor hocam ona nasıl bi atasözü yazacaksınız hahahgagagagagga

Bizim sokakta kediler bile şekilden şekile girdi diyecek sözüm yok hakime hanım inşallah ben de varabilirim döngünün 17. Gününe

Benim aldığım hayıt macunu Nihal'in Bahçesi diye bi sayfadan aldım bayağı övmüşlerdi. Ovuslasyon um oldu bakalım eğer hamilelik olmazsa gelecek ay bu macundan kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…