Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sat:14 Ağustos Bat:11 Eylül Hepimizin hakkında hayırlısı olsun:)

Merhaba kızlar hatırlayanınız vardır belki 47 gün once 9 haftalık gebeliğim kürtajla sınlandı tam 30 gün sonra regl olmustum.bu zamana kadar beta degeri sıfırlanmıs mıdır test yapsam mesela silik cıksa bu pozitif gebelik mi olur yoksa hcg sıfırlanmamıs mıdır bu benım kafamı karıstırıyor hep?

Normalde sıfırlanmış olmalı. Testlere güvenerek emin olmak çok zor en garantisi kan vermek. Tabi kanda da pozitif çıkarsa büyük ihtimalle gebeliktendir son kanamadan sonra değerin kalacağını sanmıyorum. İsterseniz önce evde bir test yapın

Kizlar hayirli geceler :) bi kac gündür yazilanlari okuyorum ve her defasında sayenizde aslinda yalnız olmadığımı ve bu gebe kalma işinin ne kadar zor olduğunun farkına varıyorum. Malesef bu ay 18inci siklusum ve daha önce hic bi şekilde gebe kalamadım. Adetlerim düzenlidir ve asla 30 günü gecmez genelde 29 günde bi olur. Yurt dişinda yasiyorum ve Bi kac doktora gittim ancak cok erken fln diye hep beni bir eve yolladilar. Baktim bu iş olmayacak kalktim türkiyeye geldim. Maune sonrası doktor direkt ultra sonda polip gördügünü ve polipin tam bebegin yerlesecegi yerde oldugunu söyledi ancak teyit etmek icin HSG cekmeliyiz dedi. HSG de sol tüpün komple kapalı sağ tüpün ise yumurtalık ile tüp arası kapali oldugu ortaya çıktı. Tabi ben şok oldum . Kisaca özetliyim, Persembe alttan muane edildim, cumartesi Hsg cekildi (tüpler açıldı), pazartesi de Histeroskopi oldum. Polipler alindi ve rahimde ufak şekil bozukluğu düzeltildi. Ilk ay ilişki yasaktı, ikinci ay buraya ismimi yazip manifestlemek istedim ancak malesef 16 agustos regl oldum ve yine olmadı. Şon durum 26 Agustos pik gördüm. Bu ayda olmazsa komple umudumu kayip edip buradan ismimi sildireceğim. Allah hepimize en kısa zamanda çift cizgi görmeyi nasip etsin.

Canim biliyor musun zamaninda regl olmak buyuk nimet ben gecen sene kurtaj sonrasi uzun bir sure reglimin duzene girmesini bekledim. Hic moralini bozma biraz dinlen rahatla regl sonrasi pozitif bir sekilde yeni bir baslangic yaparsiniz insaallah
Ay biliyorum zamanında regl olamamayı geçen ay sebepsiz 16 gün geciktim çok kötüydü. Bakalım yeni ay yeni umutlar

Merhaba, inanin herkesin fakli farkli sikintilari oluyor bazi kisiler sorunun ne oldugunu bile bilmiyor.Siz ne guzel sorunlari ogrenmissiniz tedavilerinizi olmussunuz sadece biraz sabir gerekiyor kolay olmadigini biliyorum ama lutfen umudunuzu kaybetmeyin siz elinizden geleni yapmissiniz gerisi Rabbimizin taktiri dua edip denemeye devam edin en hayirli zamanda Rabbim size ve buradaki herkese saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip eylesin

Sat:14 Ağustos Bat:11 Eylül Hepimizin hakkında hayırlısı olsun:)
Aynı tarihlerimiz varmı belirti birşeyler
Regl den sonra bence sıfırlanmıştır diye düşünüyorum

Merhaba çok geçmiş olsun, en azından sorunlarınızı öğrenmişsiniz bu da süreç için olumlu bir durum aslında. Evet çok zor ama bu durumda olan ilk kişide değiliz son kişide olmayacağız her seferinde olmayınca hepimiz Burda bir karamsarlığa düşüyoruz ama toparlanıp yola devam ediyoruz. Bizimde sınavımız bu demek ki inşallah hepimiz bir gün güzel haberleri alırız

Femara reçetesiz alınmıyor diye biliyorum ben. Başka doktora gitsene kuzum. Yani doktorun senin isteklerine kulaklarını tıkıyorsa başka doktora git en azından femarada denemiş olursun . Seni etkilenmeyi unutmuşum ArasaNillGerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…