Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Vallahi bu vücudumuz bizimle dalga geçiyor he 🤦🏻‍♀️ neyse bebişim sağlık olsun en azından bunseger fazla bekleyip beklentiye çok girmedin. Ne yapacaksın peki tedaviye devam mı ?
Aynen biraz daha gecikse boşu boşuna heveslenecektim. Hayırlısı böyleymiş sağlık olsun 🥺 işte takviyeleri kullanıyorum 3 ay kullan dedi onlara devam

Aynen biraz daha gecikse boşu boşuna heveslenecektim. Hayırlısı böyleymiş sağlık olsun 🥺 işte takviyeleri kullanıyorum 3 ay kullan dedi onlara devam
Aa doğru sen takviyelere başlamıştın. Ee diyet ne alemde kilo verebildin mi ? Takviyeleri de güzelce kullan inşallah şifa olur 🌸

kızlaaar bu arada size yeni bir gebelik belirtisi buldum, belkide aranızda yaşayan bilen duyan vardır ama ben ilk kez dün alakasız bir konu hakkında gezinirken denk geldim:KK53:

yeni belirtimiiiiiiizz : Her gün sabaha karşı olur olmaz bir vakitte uyanmak. Yani misal her sabah saat 6 da gibi normalde uyanmadığnız vakitlerde uyanmak gebelik berlirtileri arasında yer alıyormuş efenim..:KK45:

İşin ilginç tarafı ben iki gün önce eşime: '' Ben bir kaç gündür sabah çok erken vakitlerde kalkıyorum.'' dedim ve dün bu tecrübe edenleri okurken hayretler içinde kaldım, baya özellikle hamile olduklarını öğrenmeden önce sabah 5 olsun 6 olsun erken kalkanlar olmuş. Hadi bakalııııııım hayırlı olsuuuuuun :halay:
Aaa bu ben de gece oluyor yoksa bir isaret mi?😂😂😂

Kuzuşlar duphaston biteli 3.gün bugün hala gelen giden yok. Dünden beri belim ağrıyor. Normalde belim ağırır ertesi gün adet olurdum ama olmadım garip. Geçen gecikme olduğunda 3.günü sabah adet olmuştum. Yarın yapayım mı bir test ne dersiniz😬 A ayb00 ArasaNillGerek ArasaNillGerek My_Moonlight06 My_Moonlight06

Bide konudan alakasız diyetteyim ve açım ben:mad:
Aaa ne duruyorsun sabah ilk işin test yapmak olsun. Benim de bacağım kasıyor sanki kısalmış gibi ama fıtığa bağlıyorum 😆😆😆

Canim biliyor musun zamaninda regl olmak buyuk nimet ben gecen sene kurtaj sonrasi uzun bir sure reglimin duzene girmesini bekledim. Hic moralini bozma biraz dinlen rahatla regl sonrasi pozitif bir sekilde yeni bir baslangic yaparsiniz insaallah🌸

X