Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Her sey gonlunuzce olsun guzel haberlerle gelirsiniz insaallah
Ay şimdi çıktım. Yaşıma göre (38) Yumurta rezervlerim oldukça iyiymiş. İki taraftarda 14-15er rezerv gördü doktor. İlk adet sonrasında rahim filmi ve tüp açıklığina bakacaklar. Bu arada hormonlara bakılacak tabi.
Sonrasında aşılamayı deneyeceğiz.
Bi umut doldu içime. Demek olasılık var hala

Kızlar ya, bu sabah doktor rahime bakarken bişey gördüm bu bebek te olabilir toplanmış mukusta olabilir. Bi gebelik testi yap dedi. Ovulasyonun üzerinden 4 gün geçti, sizce ultrasonda görünür mu ki?
Hic boşa umutlanmayım dimi? Çünkü test için de erken hani?

Mümkün değil ultrasonda görmesi için yerleşme olmuş ve kese oluşmuş olması gerekir. 4 günde mümkün değil. Ondan önce yumurtlama olduysa diğer dönemden o başka

Mümkün değil ultrasonda görmesi için yerleşme olmuş ve kese oluşmuş olması gerekir. 4 günde mümkün değil. Ondan önce yumurtlama olduysa diğer dönemden o başka
Aynısını doktor da dedi. Bir önceki periodtan da olabilir üstüne adet görmüşündür ama mukus kümesi de olabilir dedi.
Aman ya hiç üzülmüyorum nasılsa iyiymiş benim alt taraf, üretirim yine
Beni çok güzel motive etti doktorum, biz kadınız üretmek için yaratıldık buna inan bu sürecin keyfini çıkar dedi. Ben sadece bebeğin sağlıklı olması için burdayım gerisi senin doğal işin dedi.
Kızlar, bacılarım siz de motive olun böyle

Harika bayıldım doktoruna ve senin motive olmana çok sevindim Hep böyle olumlu düşünmek lazım süpersin . Allah'ın izniyle burada hepimiz bu güzel duyguları tadicaz hemde çok yakında

Harika bayıldım doktoruna ve senin motive olmana çok sevindim Hep böyle olumlu düşünmek lazım süpersin . Allah'ın izniyle burada hepimiz bu güzel duyguları tadicaz hemde çok yakında
Aaaamiiiiinnnnn
Ama doğru da söyledi yani. Hepimiz bunun için yaratıldık yani.
Kendimizi düşürmek yok

Kızlar 2 gündür bir uyku halim var ki sormayın. Astrolojiyle ilgili arkadaşlar var mı aramızda gökyüzünde bişeyler oluyor olabilir mi 2 gündür 10 da uyuyakalıyorum. Sabah ona rağmen zor ayılıyorum. Gün içinde sürekli uyku isteğim var

Hadi İnşaAllah diyelim

Amin. Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Evet çoğu çift sorun bile bulamıyor. Açiklanamayan infertilite olsaydı herhalde hepten kafayı yerdim

Teşekkür ederim Sizide takip ediyorum umarım değerleriniz güzelce katlanır sizede cok dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…