Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Klomen bitimi iğne veriyodu onu alamayınca şok oldum aslında biliyodum da halbuki cumaya Allah kerim bebişim
Aşkım evet bende de önceki tedavilerde öyle oluyordu. Ama demek ki yumurtaların bu ay geç büyümek istemiş o yüzden hiiiiç moral bozmaya gerek yok. Zaten 15 olduysa muhtemelen cuma 20 üstü olur. Cuma iğneni verir sana

Nadirde olsa gebeliğin ilk başlarında yoğun olmasına rağmen böyle kanamalar oluyor halk dilinde üstüne görme gibi belkide gebesindir

Bir dahaki ay için dedim aşkım umarım gerek kalmaz ama reglin ikinci günü başlıyorsun ona ben faydasını gördüğümden söylüyorum herkeste aynı etkiyi vermeyebilir ama bebişim

Malesef kuzum pazar günü yazdım ya akıntım az gelişmedi diye 15te kalmış
Bence de ümidini yitirme sıkıntı yapmamya çalış büyüyeceği varsa da büyümez olumlu ol incir ye havuç ye yürüyüş yap hem stresin gider. Olmazsa birdahakine inşaallah olucak sonunda Allah'ın izniyle pes etme lütfen.

Test çok karışık ya insan anlamıyor mililitre de kaç sperm varmış yani oradaki sayı bin mi milyon mu anlayamadım
Bende anlam veremedim toplam sayıyı diyorsunuz değil mi?? Yani aslında iki sene önce özel bir laboratuvar da yaptırmıştık normaldi ozaman tekrar bir baktıralım dedik ama bu testi devlet hastanesinde yaptırdık bende çok bilmiyorum ileri hareketlilik dikkatimi çekti normalde yüzde 32 altında olmaması lazım o sınırda gibi yüzde 35 yazıyor belki anlayan vardır diye attım bende

Test çok karışık ya insan anlamıyor mililitre de kaç sperm varmış yani oradaki sayı bin mi milyon mu anlayamadım
Eşim varikosel benim ama sperm değerleri iyi dedi doktor sperm sayısı 53 milyon ileri hareketlilik yüzde 31 ama onun sonuç kağıdı daha okunur halde doktora ne zaman göstereceksiniz kuzum

İleri hareketliliği iyi kuzum o internette yazan 32 ileri hareketlilik ve yavaş ileri hareketlilik toplam yüzdelik değeri 32 olmalı toplam sayıyı anlayamadım ama evet

İleri hareketliliği iyi kuzum o internette yazan 32 ileri hareketlilik ve yavaş ileri hareketlilik toplam yüzdelik değeri 32 olmalı toplam sayıyı anlayamadım ama evet
Yani sence diğer değerler falan nasıl ben hiçbişey anlamadım birde buradaki doktorlar iyi değil sperm testini bile yapmak istememiş eşim ısrarla yaptırmış doğuda bir ildeyiz doğru düzgün doktor yok olanda ilgilenmiyor

Solda ki kafa tatiline cıkmış diyo yani dedim orda yumurtan yok diyo komik de Dr um ama ne biliyim öf aman delirdim gündüz gündüz. Versin buldum da ayırttım zor zahmet kocam bey parasını ödemeye gidecek şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…