Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam güzel anneler ve anne adaylari
Verliebt
size belki bir umut olurum diye yaziyorum.. ben ilk hamileligimde cok aktiv burdaydim sonrada ikinci bebegi istedikden sonrada hep takip ettim.. o yüzden senelerdir aylardir bir umut diye bekleyenlerinizi cok iyi anliyorum.... ben ilk kizima hamile kalabilmek icin 3 sene ugrastim (tüp bebek hic denemedik) ve en son artik olursa olur olmazsa olmaz ben ugrasmicam dedigim o ay (esimle sadece 1 kere birlikte olduk) hamile kaldim ve kizimi cok sükür kucagima aldim
Sternaugen
kizim 1 yasina girdikden sonra bir kardesi olsun istedik ve iki senedir tekrar heryolu denedik ve olmadi.. taki bu aya kadar.. bu ay yine artik olmuyo demekki zamani degilmis dedim ve bosverdim ve yine esimle sadece 1 kere birlikte olduk.. ve 3 gün önce hamile oldugumu ögrendim..
Verliebt
bazi seyler kafamizda bitiyo sanirim gercekdende.. hic kolay degil bende yapamadim cünki ama kendimizi biraz rahat biraktigimiz zaman hersey daha kolay oluyo.. o yüzden sizlerede bir umut olur insallah.. rabbim hepimizi evlatlarimiza kavustursun
Beten
Herz
Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌸 o kadar haklısın ki kafamızı rahatlatmalıyız ama gel gör ki yapamıyoruz çoğu zaman 🤦🏻‍♀️

Kızlar ben bu ay niye bu kadar heyecanlıyım ya 😂 hayır süreci de biliyorum öncekilerde hep uslu uslu bekledim 😂 şimdi yine duramadım yolumun üstünde hastane vardı kan verdim🤦🏻‍♀️ 😂😂😂 çıkan sonuçta şuanda bi işime yaramayacak aslında 😂
Delisin yaa😂 ne zaman çıkacak sonuç

Sadaya gidiyorum kuşum iğne yok malesef 15 mm de kalmış iki tane sağ tüpte. Sol da hiç yok. Cuma günü bidaha gel dedi. Ne dedim ama ben size geçen gün malımı iyi tanıyorum pes valla
Yaaa kuzım neden böyle oluyor acaba senin? Ek olarak iki gün daha kullandırtsaymış keşke doktorun. Benimde son kullanmam da yavaş büyümüştü doktorum ek olarak iki gün daha kullan yine bakalım demişti. Biraz geç çatladı ama çatladı sonuçta

Evet bende sordum açık açık bak klomensiz 20 mm oluyo şimdi 15 te kalmış başka yok mudur bi ilaç hocam bana klomen yaramıyo diyorum tık yok cuma bidaha gel diyo
Kız sen daha yeni mi bitirdin ilacı e ozaman normal. İlaçtan sonra da büyümeye devam ediyor. Kaçıncı günün bugün sen hele söyle

Kizlar yarin sabahtan doktora gidiyoruz esimle. Muayene olup sureci nasil ne sekilde hizlandirabiliriz soracagiz. Artik asilama mu tup bebek mi bakalim...
Bana sans dileyin umarim kotu bir sey duymam.

Ben hâlâ adet olmadım. Tiroid ilacı kullanıyordum. Değerim düzelince 15 gün önce bıraktım. Adetim 3 gün gecikti. İlaç yüzünden adetim gecikmiş olabilir mi👀

Kız normal bu manyak mısın ? Ben ilaçtan sonra ilk gittiğimde hiç göremedi doktor. 2 gün sonra gittiğimde biri 15 biri 13 tü. Cumaya kadar büyümüş olur onlar. İncir yemeye devam. Şuanda normal bu hiç sıkma canını
Klomen bitimi iğne veriyodu onu alamayınca şok oldum aslında biliyodum da halbuki cumaya Allah kerim bebişim

Kuzum kürlerle aran iyiyse çörekotu bal tarçın kürü yumurta büyütmeye çok faydası oluyor tavsiye ederim 🥰
Onu adetim son günü başlamıyor muyuz peki benim adet biteli oluyo baya da. Bide daha önce incir havuç yapmıştım deli gibi ağrı yaşadım bi işe yaramadı. Tepem atık hiçbişey yapmayasım geliyo böyle nolcağı varsa olsun yoruldum usandım bıktım vallahi😒

Yaaa kuzım neden böyle oluyor acaba senin? Ek olarak iki gün daha kullandırtsaymış keşke doktorun. Benimde son kullanmam da yavaş büyümüştü doktorum ek olarak iki gün daha kullan yine bakalım demişti. Biraz geç çatladı ama çatladı sonuçta
Neden olduğunu bilsem Dr a ihtiyacım olmucak evde doğurcam yani o moddayım. Büyümeye başlamış diyo ay cok şükür o da olmasa napardık dedim artık 😏

X