Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aa benim geçen hafta yaptığım testim böyle çıkmıştı kız bebek vardır inşallah sende. Benimki bence sıfırlanmayan HCG degerimden öyle çıktı diye düşünüyorum. 57 gün önce bebeğimizi cennete uğurladık maalesef. Ama belki bebek de olabilir ay bebek olsunda benimki bir şok olsun 🤣🤣
Ay tekrar yapsanıza test belki mucize vardır 🙏

Yaaaaa canım benim üzülme lütfen herşeyin bir çaresi var. Yumurtluyorsan tekrar hamile kalırsın Allahın izniyle. Kesinlikle farklı doktorların fikirlerini al başka bir yerde tekrar amh baktır kuzum
İnşallah ya 🤲 yarın başka hastaneye gitcem inşallah güzel seyelr söyler hatta bu hafta da yumurtlama haftam ha bire akıntım var beyaz renkli ama iliski yok en çok da buna sinirleniyom

Benim koca 2 gün önce biraz üzdü beni gıcık erken doğum günü hediyesiyle gönlümü aldı künye almış bana küs olmak pahalıya patladı ona inşallah ayın 27 de hamile olduğumu öğrenirim de bende ona hediye veririm
Vayyy enişteye bak sen romantik adam. Biz kavgalı olduğumuz iç,n benimki kesin şimdi gıcıklığına hatırlamıyor numarası yapar. Ben biraz mutsuzum da🥺

İnşallah ya 🤲 yarın başka hastaneye gitcem inşallah güzel seyelr söyler hatta bu hafta da yumurtlama haftam ha bire akıntım var beyaz renkli ama iliski yok en çok da buna sinirleniyom
Yaa bu erkekler kapatılsın ya dünden beri delirtti benimki de beni. Erkekler gibi duygusuz olmak istiyorum başıma ne geliyorsa duygusallığımdan geliyor minnoş kalbim çıt💔

Yaa bu erkekler kapatılsın ya dünden beri delirtti benimki de beni. Erkekler gibi duygusuz olmak istiyorum başıma ne geliyorsa duygusallığımdan geliyor minnoş kalbim çıt💔
Malesef aynı duygu bende var en ufacık şeyi kafama takıyorum o ise gotunu döner yatar keşke bu kadar rahat olsam ya

Malesef aynı duygu bende var en ufacık şeyi kafama takıyorum o ise gotunu döner yatar keşke bu kadar rahat olsam ya
Valla ya hani yediği içtiği bir şeyden diyicem de aynı şeyi tüketiyoruz nasıl bu kdar fark oluyor anlamıyorum. Bu hayata erkek olarak doğacaksın kardeşim

Vayyy enişteye bak sen romantik adam. Biz kavgalı olduğumuz iç,n benimki kesin şimdi gıcıklığına hatırlamıyor numarası yapar. Ben biraz mutsuzum

Valla ya hani yediği içtiği bir şeyden diyicem de aynı şeyi tüketiyoruz nasıl bu kdar fark oluyor anlamıyorum. Bu hayata erkek olarak doğacaksın kardeşim
O yönden hakkını yemem kocisimin gönlümü alana kadar ugrasiyo küsken içim rahat etmiyo işlerim ters gidiyo diyo

Aynen öyle bı kaşık suda boğacam bide bugün akşama kısır istiyor dedim ciddi misin en son tatile gittiğimiz de çok güzel yapmıştım aynısını istiyor dedim tamam yaparım ama herhangi bi ima da her lokmayı senin bogazina dizerim dedim

Aynen öyle bı kaşık suda boğacam bide bugün akşama kısır istiyor dedim ciddi misin en son tatile gittiğimiz de çok güzel yapmıştım aynısını istiyor dedim tamam yaparım ama herhangi bi ima da her lokmayı senin bogazina dizerim dedim
Ya sinirden gülüyorum şuan. İnşallah bilerek yapmıyordur

X