Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar hayatımda ilk defa reglim 3 gün sürdü hatta 2 bile diyebiliriz lekeler geliyor açık kahve pembe arası bitti gibi bir şey neden böyle oluyor bi fikri olan var mı doktora gitmeli miyim?
Bu arada 2 gün normal reglimi gördüm baya kanama şeklinde

Kızlar hayatımda ilk defa reglim 3 gün sürdü hatta 2 bile diyebiliriz lekeler geliyor açık kahve pembe arası bitti gibi bir şey neden böyle oluyor bi fikri olan var mı doktora gitmeli miyim?
Bu arada 2 gün normal reglimi gördüm baya kanama şeklinde
Bazen havalardan ve stresten regli süresi değişebiliyor normal bir durum bence

Sadaya gidiyorum kuşum iğne yok malesef 15 mm de kalmış iki tane sağ tüpte. Sol da hiç yok. Cuma günü bidaha gel dedi. Ne dedim ama ben size geçen gün malımı iyi tanıyorum pes valla
Kız normal bu manyak mısın ? Ben ilaçtan sonra ilk gittiğimde hiç göremedi doktor. 2 gün sonra gittiğimde biri 15 biri 13 tü. Cumaya kadar büyümüş olur onlar. İncir yemeye devam. Şuanda normal bu hiç sıkma canını

Selam güzel anneler ve anne adaylari
Verliebt
size belki bir umut olurum diye yaziyorum.. ben ilk hamileligimde cok aktiv burdaydim sonrada ikinci bebegi istedikden sonrada hep takip ettim.. o yüzden senelerdir aylardir bir umut diye bekleyenlerinizi cok iyi anliyorum.... ben ilk kizima hamile kalabilmek icin 3 sene ugrastim (tüp bebek hic denemedik) ve en son artik olursa olur olmazsa olmaz ben ugrasmicam dedigim o ay (esimle sadece 1 kere birlikte olduk) hamile kaldim ve kizimi cok sükür kucagima aldim
Sternaugen
kizim 1 yasina girdikden sonra bir kardesi olsun istedik ve iki senedir tekrar heryolu denedik ve olmadi.. taki bu aya kadar.. bu ay yine artik olmuyo demekki zamani degilmis dedim ve bosverdim ve yine esimle sadece 1 kere birlikte olduk.. ve 3 gün önce hamile oldugumu ögrendim..
Verliebt
bazi seyler kafamizda bitiyo sanirim gercekdende.. hic kolay degil bende yapamadim cünki ama kendimizi biraz rahat biraktigimiz zaman hersey daha kolay oluyo.. o yüzden sizlerede bir umut olur insallah.. rabbim hepimizi evlatlarimiza kavustursun
Beten
Herz

Aynen öyle bı kaşık suda boğacam bide bugün akşama kısır istiyor dedim ciddi misin en son tatile gittiğimiz de çok güzel yapmıştım aynısını istiyor dedim tamam yaparım ama herhangi bi ima da her lokmayı senin bogazina dizerim dedim
Ay delirmelik ya, cinnet getirip bogarim ben

X