Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen 🤣🤣🤣🤣 kız ya senin sonucunu kendimden çok merak ediyorum hemen 14.gün olsa
Ay birde bana sor 🤦🏻‍♀️ geçmiyor günler 😂 diğerlerinde ne güzel sakin sakin bekledim idrarda pozitiften negatife dönmeyi gördüm sonra 14. Gün gittim kan verdim. Şimdi içim içime sığmıyor 😂😂😂 yarın sabah test yapıcam ya bugünkünden koyu çıkarsa ya da aynı çıkarsa gidip kan vericem vallahi 😂😂😂 kafayı kırdım gerçekten bu ay 😂😂

Aynen öyle amme hizmetimi de vermiş bulunuyorum 😂
4 tane toplandı, şuan durumları hakkında bir bilgi yok. Bakalım artık bi tık daha heyecanlı bi bekleyiş başladı 🙏Yarın hastaneden arayacaklar ⌛⏰
[/QUOTE
inşallah her şey istediğin gibi olur 🙏🏼 kaliteli güzel yumurtalardır inşallah 🙏🏼🙏🏼

E yanii artık güzelim o kadar iğneye ilaca olmasaydı kesin firmaya dava açardım. Sorun testlerde değil benim yumurtaların nazlı olmasındaymış 😇
Anladım kuzum. Bende yavaştan artık tüp bebk düşünmeye başladım oyüzden seni takip edicem. Gelişmeleri buraya da yazarsın değil mi

Kızlar merhaba geçenlerde de yazdım ben yumurtlamanın 14.günü adet oldum yani pazartesi günüydü adet normal herzaman olduğum gibi oldu ama iki gündür inanılmaz derecede mide bulantım var benim normalde hiç midem bulanmaz iki gündür şüphe duydum tamam adette oluyorum ama sabah erken gebelik testi yaptım iki farklı marka biri freely diğeri avvox ikisinde ilk 5 dk içinde silik çıktı şaşırdım kaset test vardı onu da yaptım o negatif yani nebilim bişey anlamadım hiç böyle olmamıştım aşırı mide bulantım var.. adet olmadan önce de test yapıuordum ama hep negatif di kafam da karıştı ya testler hatalı anlamadım buraya da atmadım yani foto da çıkmıyor ama silik çizgi var yani böyle bişey mümkün mü ?? @ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 ve diğer kızlar
Canım öylesine gezinirken gördüm mesajını, aaa hamile olabilir misin kizzz.

Vallaha mümkün tabi her ay adet gören veya adet sandıkları kanamaları oluyor. Testlerin fotosu nerde canım hycan yaptım şimdi 😁

Ay birde bana sor 🤦🏻‍♀️ geçmiyor günler 😂 diğerlerinde ne güzel sakin sakin bekledim idrarda pozitiften negatife dönmeyi gördüm sonra 14. Gün gittim kan verdim. Şimdi içim içime sığmıyor 😂😂😂 yarın sabah test yapıcam ya bugünkünden koyu çıkarsa ya da aynı çıkarsa gidip kan vericem vallahi 😂😂😂 kafayı kırdım gerçekten bu ay 😂😂
Hahahah kız bu ne acele ananın karnında 9 ay nasıl bekledin sen

Anladım kuzum. Bende yavaştan artık tüp bebk düşünmeye başladım oyüzden seni takip edicem. Gelişmeleri buraya da yazarsın değil mi
Yazarım tabiki ama bazen (özellikle son zamanlarda) buraya pek giresim gelmiyor, ben girmezsem başlayacağın karar verdiğin zaman msj atarsın bana buradan 🌸🌸

X