Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

bu harita yorumundan gebeliğin nasıl tedaviylemi kendiliğinden mi olacağını söyleyenlerde varda benım o kadar bılgım yok malesef arkadaşlar yinede icimizden geldiği gibi davrancaz tabı tedavi takviye ne lazımsa su ay kesin olur dıyemıyorlar bılemıyoruz o konuda tabi o kadar ihtimalini yüksek görüyorum bende sadece dogum harıtasına gore bakınca :)

olabilir gecikmeniz varmı reglde
Hiç gecikmem olmaz. Yani hep 30 günde oluyorum. Ancak ilaç kullandığım zamanlarda 28 güne çekiyordu. O kadar denedim ki erken test yapmak istemiyorum. İlaçsız geçen aya göre reglim bu ay 3ünde olmam lazım. Ancak çatlatma iğnesi ile 14.15 gün diyorlar ya hala olmadım iğneyi 14ünde vuruldum ilişki 15i gece olmaya başlamıştı. İğneden birgün öncede ilişki olmuştu

Test yaptınız mı? Benimde diğer üç iğnemde 16-17. Günde geldi hep. Test yapabilirsiniz yapmadıysanız. Ya da direkt kan verebilirsiniz. Ben her zaman kandan yanayım en net sonucu o verdiği için
Test yapmadım normalde regl 3ünde olmam lazım bekleyeyim diyorum. Hep yaptım negatif çok üzüldüm 4. Deneyişim bekleyeyim bu sefer diyorum

Ahhh inşallah tutar Allah yardımcın olsun

Arkadaşlar doktorum 3 aylık süre vermişti hamile kalmazsan rahim filmi çekeceğiz diye. Filmi çektirmek zor mu anestezisiz zor oluyor mu bilgi verir misiniz?

Test yapmadım normalde regl 3ünde olmam lazım bekleyeyim diyorum. Hep yaptım negatif çok üzüldüm 4. Deneyişim bekleyeyim bu sefer diyorum
Tabi ki bekleyebilirim diyorsanız bekleyin. Ben biraz sabırsız olduğum için en erken ne zaman öğrenirim diye düşünürüm hep hayırlısı olsun güzel haberler alın inşallah

Onu ben de bilmiyorum canım yumurtlama dan 14 gün sonra adet olunması gerekiyor yazıyor ama bazen değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…