Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

En garanti beklemek benim ıcın. Böyle karar aldk eşimle. Sürekli şehir değiştiriyoruz bunun da etkısıyle acaba gecikme normal mi diyorum. Gecen yıl doğuya gittik batıdan. İnanır mısınız 1 yıldaki yumurtlama tarihlerim çok komik degısken. Bu yaz evımdeydım ama şimdi yine yolculuk doğuya. Yine bir fizyolojik etkilenme olucak. 🙄😔
Evet bu tur durumlar etkiliyor ben de Turkiye’den geldim 4 gun erken oldum. Hakkinizda hayirlisi olsun🌸

yüksek ihtimal 5.eviniz koç burcu yani nisan ayının burcu ama saat 07.00 de doğmuş iseniz boğa burcunun yani mayıs ayının burcu olacak ikiside olabılır ilk çocuğun burcu ama tabi kesin öyle olcak diye bişiy yok bunlar ongoruler sadece :)
18.11.1996 İstanbul Kadıköy 14 sularında banada bakarmisin

Kız maşallah 💃🏻 sende bu ay aşırı yüklenenlerdensin 🤭😂
Ay ilk yazdıgımı yanlız yere yazmısım 🤣 evet ama çoğu ıstekle oldu kocişim izinli 3aydır evde duramadık pek masum hahaha. Ya bu 3.gecıkme gunu zaten 12 ılskı ıle de denk gelmediyse onumzdekı ay ne ısı ölcme ne belirti ama yapmıcam yeter 🤣

Ay ilk yazdıgımı yanlız yere yazmısım 🤣 evet ama çoğu ıstekle oldu kocişim izinli 3aydır evde duramadık pek masum hahaha. Ya bu 3.gecıkme gunu zaten 12 ılskı ıle de denk gelmediyse onumzdekı ay ne ısı ölcme ne belirti ama yapmıcam yeter 🤣
Tedavi falan olmuyorsan böyle belirli günlerde ilişki yaşaman gerekmiyorsa keyfi o ay çok oluyor 🤭🤭 Valla bizim bebekler nazlı galiba 🤭 insanlar tek geceden hamile kalıyor 💁🏻‍♀️

Tedavi falan olmuyorsan böyle belirli günlerde ilişki yaşaman gerekmiyorsa keyfi o ay çok oluyor 🤭🤭 Valla bizim bebekler nazlı galiba 🤭 insanlar tek geceden hamile kalıyor 💁🏻‍♀️
Çok şükür öyle bir durum yok ama haklıısn tedavi olmadan bıle catlama kacırmamaya çalışıyorum takıp edıyorum tabi. 🥰 Ama bir de salınca oluyor ya kızımda bı kac ay olmaynca yeter dedim o ay hamıle kaldm ovulasyon haftasındaki 1 ılskı ole gerçekten o dogru ama 😂

Kızlar selamlar 🌸 A ayb00 ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777
Sabah evden çıkmadan alel acele yaptım lh testi, zaten yumurtlama olunca beklemeye bile gerek kalmadan direk belirdi hatta öyle bir belirme ki kontrol çizgisinden bile daha net 😅😅

Eklentiler

• 1000088486.jpg
    1000088486.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 27
  • 1000088489.jpg
    1000088489.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 1000088485.jpg
    1000088485.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Tabi ki bekleyebilirim diyorsanız bekleyin. Ben biraz sabırsız olduğum için en erken ne zaman öğrenirim diye düşünürüm hep 😂 hayırlısı olsun güzel haberler alın inşallah 🌸🙏🏼
Amin inşallah. Bende çok sabırsızım normalde. Ancak İnan 4 kere deneyince artık sabır ediyorsun. Normalde 14 gün olmadan test yapıyordum bende. Geçen en son aşılama olmuştum 15. Gün kan verdim 17 sinde regl oldum. Haftasonuydu sonuçta o gün çıkmıştır o yüzden üzülmemek adına beklemek en iyisi

X