Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen ay inşallah silinmeden pozitif ile devam eder kuzucum senden çok çok ümitliyim
İnşallah kuzum inşallah hepimiz görelim inşallah artık o pozitifleri dua ederken hepinize de ediyorum bilmiyorum bu aydan benimde ümidim yüksek nedense. İlk başta bi yumurtlarım geç büyüdüğü için bi üzülmüştüm ama sonraki kontrolde doktorda olumlu konuşunca bende bir pozitiflik başladı ya birde afedersiniz ilişki yaşarken çok rahatsız oluyorum. Dün akşam özellikle canım acıdı. Kasıklarımda doluluk hissi var zaten. Dün akşamda sol kasığıma çok ağrı girdi. Normal mi bu acaba ?

Ay ben hiççç anlamıyorum bu burç olaylarını ama çoğu kişide denk geliyormuş. Ben ilk gebeliğimden önce onlayn baktırdım tarota eğlencesine yapmıştım aslında ama hamile kaldığım ay tarotta hep hamile çıkıyordu. Geçenlerde tekrar baktım hamile değilsin diye çıktı gerçektende regl olmuştum. Ama benimki onlayn ne kadar gerçek bilemiyorum ama denk gelmesine şaşırmıştım. Doğum haritasını da merak ediyorum ama onun içimde doğduğun saat tam olarak konum falan gerekli onlarıda net bilmiyorum anneme sordum. Sabahtı diyor ama tam saat veremiyor hatırlamıyorum diyor

Az önce farklı markalardan 20 tane gebelik testi sipariş ettim salı yada Çarşamba ulaşır galiba hazırda beklesinler bidaha o yalancı pozitif gösterene para kaptirirmiyim ben

Normal kuzum normal. Aynen ilk başta olumsuz gibi oldu ama sonra baya güzel sonuçlandı yumurtlama olayı. Bende hep dua ederken hepimize ediyorum isteyen kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah

İnşalalah kuzum
Naptın canım ağrıların devam ediyor mu benim dün gece karnımın altında çok şiddetli bir ağrı oldu yerimden kımıldayamadım daha sonra geçti ama sadece sağ kasığımda olan ağrı bu sefer karnımın altına geçti ve karnımın altında şişlik var sende durumlar nasıl günler geçmiyor test yapmak istiyorum hemen

Canım ağrılarım devam ediyor ara ara sağ kaşığıma da sol kaşığıma da kramp giriyor benimde belimin ağrısı hiç geçmedi desem yeridir kasıklarımda ağırlık varmış gibi hissediyorum birde baloncuk patlıyor gibi oluyor rahmimin içinde tuhaf bi his yaşamadım diğer hamileliklerim de beklemedeyim bakalım takvime göre adete 11 gün var ama yumurtlamanın 6 günündeyim

Evet ayaklardan sallatmak daha kolay gorunuyor Ben boyun fitigim icin suluk yaptirdim cok da iyi geldi. Hijyenik bir ortamda uzmanina yaptirilirsa suluk sifa oluyor ama vajina ya koydurmak buyuk cesaret ben yaptiramazdim sanirim
Değil yaptırmak düşünemiyorum bile sülüğü orda yazarken tikleniyorum daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…