Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aşkım düne fazla isabet etmiş az bozuk gibi geldi bugünle aynı mı emin olamıyorumm

Tatlım kaset testlere güven olmuyor kimi yalancı pozitif kimi yalancı negatif gösteriyor en mantıklısı kan vermek kuzum kafayı yemene gerek yok gerekeni yap ve kan ver lütfen.

Tarihlerimiz birbirine çok yakın canım bende de bel ağrısı göğüs ağrısı da var ama geçen ay da vardı fark olarak bu ay fazla sadece o yüzden kendimi umutlandırmak istemiyorum bir yandan bu arada karnının pıt pıt atması da hamilelik belirtileri arasında diye biliyorum

Kızlar , bende regl oldum maalesef. Normalde her ay regl gününden 3 gün önce kahverengi akıntım olur sonra başlardı regl. Bu ay tam regl gününde direkt kırmızılar geldi. İlk defa böyle birşey oluyor. Bu ay crp değeri yükseliğinden antibiyotik kullanmıştım ondan mıdır acaba ? Sat 30 Ağustos Bat 25 Eylül Candy7777

Atma gibi değil ama canım balon patlaması gibi küçük küçük böyle oldu biliyorum pıt pıt atmasını sektirme gibi oluyor bu öyle değildi. Ben erken yumurtlamadım şimdi adetim erken mi gelmesi lazım o olayı anlamadım bi

KIZLAR BANA DA DESTEK OLUN
Benim 4 üncü çatlatma iğnem bu ay çatlatmayı 14 ağustosta yaptık. İlişki 15 gecesi oldu. Çatlamanın 16 günü mü oluyor. Regl gelmedi. Normalde çatlatma iğnesi olunca 15 günü regl oluyordum. Tutmuş olabilir mi ? 1 tane yumurtam vardı 24mm di. Hiç umudum yoktu

olabilir gecikmeniz varmı reglde

Test yaptınız mı? Benimde diğer üç iğnemde 16-17. Günde geldi hep. Test yapabilirsiniz yapmadıysanız. Ya da direkt kan verebilirsiniz. Ben her zaman kandan yanayım en net sonucu o verdiği için

31 temmuz adet başlangıcım. 30 günde bir adet oluyorum. Her ay mutlaka sivilcem çıkar ve göğüslerim hassaslasir. Bu ay sivilcem çıkmadı. Göğüslerde hiç bir şey yok. Hiçbir kasik ağrım yok. Sadece son bir haftadır ateş basması çok sık yaşıyorum. Bir de ayın 22 sinden 25 ine kadar kahverengi lekelenmem oldu ve geçti. Ben de bekliyorum bakalım ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…