Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Emin olamadım bende. Dün ki ilk idrar değildi. Yani sabah 6 da lavaboya kalkmıştım. Sonra uyudum 1 saat sonra 7 de ki idrarımla yaptım acaba o etkiler mi dünkinin silik çıkmasını bilemedim 💁🏻‍♀️
Yarın bidaha yapman lazım ki ilk idrarla aradaki farkı görelim ama dediğim gibi bana bugün ki koyu geldi biraz

kızlar ben tarot baktırdım allah affetsin bir kaç kere. bana dediki kasım ayımda kesın bi gebelik gözüküyor iş nerelere kadar gitti o yuzden bu ayları hıc umursamıyorum zaten olmaz diye açıkcası ama kasımda beklentiye gireceğim muhtemelen. Hayatımda hep donum noktalarım kasım ayında oldu. nikahımda kasım ayında olmustu. bir de doğum haritasında 5.evimizdeki burç neyse ilk doğacak çocuğumuz o burçtan oluyor diyolar ne kadar doğru bilmem ama sorduğum bir kaç kişinin gerçekten öyle benımde kasımda tutarsa aslan burcunun ayında temmuz ağustos gibi doğacak burdan bi bağlantı kurdum ilk çocuğunun burcu 5.evindeki burc olan varmı arkadaşlar :KK70:

Adetiniz gecikmis kan testi verseniz cikar aslinda😊
En garanti beklemek benim ıcın. Böyle karar aldk eşimle. Sürekli şehir değiştiriyoruz bunun da etkısıyle acaba gecikme normal mi diyorum. Gecen yıl doğuya gittik batıdan. İnanır mısınız 1 yıldaki yumurtlama tarihlerim çok komik degısken. Bu yaz evımdeydım ama şimdi yine yolculuk doğuya. Yine bir fizyolojik etkilenme olucak. 🙄😔

kızlar ben tarot baktırdım allah affetsin bir kaç kere. bana dediki kasım ayımda kesın bi gebelik gözüküyor iş nerelere kadar gitti o yuzden bu ayları hıc umursamıyorum zaten olmaz diye açıkcası ama kasımda beklentiye gireceğim muhtemelen. Hayatımda hep donum noktalarım kasım ayında oldu. nikahımda kasım ayında olmustu. bir de doğum haritasında 5.evimizdeki burç neyse ilk doğacak çocuğumuz o burçtan oluyor diyolar ne kadar doğru bilmem ama sorduğum bir kaç kişinin gerçekten öyle benımde kasımda tutarsa aslan burcunun ayında temmuz ağustos gibi doğacak burdan bi bağlantı kurdum ilk çocuğunun burcu 5.evindeki burc olan varmı arkadaşlar :KK70:
Aaa o nasıl anlasılıyr benim kızım oğlak. Ben de oğlağım

Selam kızlar, benimde 1 seneyi geçince doktora gittim. Eşimden sperm testi istedil bende de adetin 20. Günü gel kan ver progesteron hormonuna bakalım dedi yumurtlama başarıyla gerçekleşmiş mi diye eğer başarılı bi şekilde olmuşsa demek ki diğer hormonların düzgün çalışıyor şuan bakmaya gerek yok dedi ve bi sonraki adetim bitince rahim filmi istedi anestezisiz çekiyorlarmış çok korkuyorum var mı anestezi olmadan çektiren? Şimdilik doktorumun çizdiği yol bu şekilde
evet ben anestezi olmadan çektirdim

X