Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Diğer testlerin ne alemde koyulaşmıyormu
Canım stripe de güvenmiyorum yani orta koyulukta çıkıyorlar hafif pembe gibi silik olarak ama bugün hiç yapmadım bilmiyorum ne durumda yapmayı düşünmüyorum Çünkü biri açık biri koyu çıkıyor 4. gün yapacağım güzel bir testle sanki solumdaki yumurtalığını çekiyorlar öyle hissediyorum böyle bir sırt agrııs da yokk suan

Aaaa bende beklemiyordum doğrusu 15 cıvarı falan bekliyordum. Ayyy inşallah ggerçek pozitife dönmüştür
Ozaman iğne olduğun gün kan verseydin 60-70 civarı çıkardı yoksa daha da mı yüksek?
Benimde kafamda o kadar vardı biliyor musun. Ben iğne olduğum gün maks 50 falan çıkar bugüne de artık 10 falan kalır diye düşünüyordum. Bence iğne olduğum gün daha yüksekti 100 yakın olabilir

Ya canım üzülme gerçekten hemen kendini toparla önümüzdeki günlerde ne verecek Rabbim belli olmaz ben hala olmadım sarı uzayan akıntım geliyor vücut ısısını yine yüksek çıktı bugün de olmazsam yarın başka marka alacağım bugün de olmazsam yarın başka marka alacağım
İnşallah canım ben bir kaç ay ara vereceğim zaten kısmetse olur artık akışına bırakacağım ovülasyon ile takip falan yapmayacağım. Ay hadi İnşallah banada haber et bencede şimdi yapma yarın sabah yap bir ilk idrarla varsa bence zaten çıkacaktır

Canım merhaba, ben seninle aynı zamanlarda adet oldum. 23 Ağustosta. Bugün 7.günüm
Dün bitti adetim ve bugün ovü yapayım dedim aynı marka testlerimiz. Sonuç bu 😅 pike yakın dimi.
Yav niye bu kadar erken yumurtluyoruz acaba bu testin algılaması sıkıntı olabilir mi
Miratechmi marka bu çok yanıltıcı ovulasyonda ben asla pikmi catlamami anlayamadim bu testte

Ya bence daha yüksek. Ama açıkçası iğnenin bu kadar beta yüklediğini hiç tahmin etmezdim. Ben en fazla 50 belki o kadar bile değildir diye düşünüyordum
Yani ilk yaptığın testin koyuluğuna bakacak olursak baya yüksek olduğu belli. Ya ben şeye de şaşırıyorum gebelik hormonunun yumurtayı çatlatmasına

Canım stripe de güvenmiyorum yani orta koyulukta çıkıyorlar hafif pembe gibi silik olarak ama bugün hiç yapmadım bilmiyorum ne durumda yapmayı düşünmüyorum Çünkü biri açık biri koyu çıkıyor 4. gün yapacağım güzel bir testle sanki solumdaki yumurtalığını çekiyorlar öyle hissediyorum böyle bir sırt agrııs da yokk suan
Anladım canım bekle bakalım inşallaha daha net pozitifler görürsün

Merhaba arkadaşlar 🌸🌸 umarım herkes iyidir 🙏
Ben dün akşam 2 tane Ovitrelle Çatlatma iğnesi vuruldum (tüp bebek için), yarın da yumurta toplamaya gireceğim.
Dün sabahtan beri sanki kasıklarımda bir baskı var sanki, tuvalet hissi gibi de ama daha çok kasıklarımda bi baskı hissi var.
Bu gibi bi his yaşayan var mı yumurta toplama öncesinde. İkinci yumurta toplamam olucak birincisinde böyle olup olmadığını hatırlamıyorum ama olsaydı hatırlardım, daha önce yumurtlama dönemimde bile yaşamadığım için böyle bir his bi tık endişelendirm.

X