Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam kızlar🌸 ovulasyon testlerinde çift çizgi çıkmıyor, amh 0.34. Hiç yumurtlamıyor olabilir miyim 😔
Yumurtlayıp yumurtlamamak amh ile ilgili değil ki. Benim amh 5 ama ben ilaç almadan kendiliğinden yumurtlayamıyorum. Diğer hormonların iyi mi¿ Bide ben ovu testlerine pek güvenmiyorum. Testte pik olup yumurtası büyümemiş olan ve testte hiç pik olmadan gayette yumurtlayan çok gördüm. Bence doktor kontrolünde yumurta takibi yaptır anca öyle doğru sonucu alabilirsin

En güvendiğiniz ovulasyon testi markası nedir? Ben de hep çift çizgi çıkıyor ama pik hiç göremedim? Testlerim mi hatalı acaba?

Aynen canım bende öyle şeyler okuyunca acaba mı dedim adet olana kadar testlerim hep negatif di bir de ben tek markayla yetinmem bir sürü markadan yaparım testi hep negatif di adet oldum pazartesi ama Salı gününden beri aşırı midem bulanınca bende ne oluyor dedim bu sabah test yaptım 3 farklı marka ikisi erken gebelik onlar silik çıktı kaset test negatif güvenmiyorum ama burayada sormak istedim birde ben birkaç ay önce histeroskopi olmuştum gebelik kayıplarım vardı t rahim çıktı Oyüzden oldum ameliyatı ve ameliyattan sonra hem kanamalarım arttı hemde pıhtılı oluyordu doktor normal dedi tabi ama bu adetimde pıhtı da olmayınca ona da bir şaşırdım kafam karıştı 😂
En iyisi kan testi yaptirmaniz baska turlu netlestiremezsiniz

Tamam o zaman yorumlar hep o şekilde rahatladım 🙏🙏 en son bu hissi erken doğum öncesi açılmam olduğunda hissetmiştim o yüzden tedirgin oldum bu kadar şey boşa gitmesin diye
Yok yok hiç öyle düşünme. İğne etkilidir o. Sen olumlu düşün bak yarın yumurtaların toplanacak pozitif gir işleme 🌸

Ya önce ki 3 iğnemde bulantım yoktu mesela. Sadece uyku hali ve göğüs ağrısı vardı. Halsizlik falan. Ben yine aynısını gibi olurum diye düşündüm ama bulantı işin içine girince hiç hoş olmadı. İnşallah hamile kalabilirsem her şeye razıyım gerçi orası ayrı 🙏🏼
Insaallah hayirlisiyla hamilsinizdir ama bu sekilde soylemeyin dusuncelerimiz gercekten sandigimizdan guclu ve yasantimiza yon verebiliyor. Hep olumlu konusup olumluyu isteyelim ki olumsuz seylerle karsilasmayalim🌸

o zaman bi olun değerlendirsinler hem içiniz rahatlamış olur regl donemındede gıdılıyor kontrole bende hıc gıtmedım kesınlıkle irademız dısında oldugunu dusunuyorum bız geregını yapıyoruz fazla kafaya takmadıgımız surece zamanında olacaktır gıbı gelıyo bana artık 1 sene oldu benımde artık akışına bıraktım ben açıkcası

Pcos var mı sende? Pcos varsa ovülasyon testleri bazen yanıltıcı olabiliyor. Adetin 2. Günü gidersen rahata iyi olur bazı hormonlara o zaman bakılıyor çünkü 🌸
Topluca bir yanıtlayayım 😊
25inde başlayan lekelenme lekelenme şeklinde devam etti bugün doktora gittim
Tüm testlerimi yaptırdım
Doktorum bir şey görünmediğini
Bu reglimin bu şekilde yaşanıp biteceğini söyledi.
Son dönemde hızlıca kilo almışım
(Zaten biraz vermem gerekiyordu bir de üstüne almısşım 😔) bu nedenle bu ay reglimin böyle olduğunu söyledi.
Ama sanırım pcos vs yok her şey yolunda.
Benim için de ilk defa yaşanan şey
Hem genel kan hem de hormon tahlillerime bakılacak. Hormonlar daha çıkmadı.
Şimdi o gelen kilolar verilecek.
Tahlil sonuçlarımla yeniden planlamayı de konuşacağım.
Benden güncel haberler bunlar 🌸🙃

Merhaba arkadaslar, benim de reglim bitti yumurtlama donemine girmis bulunmaktayim💃🏻💃🏻 Cumartesi 12. Gun itibariyle calismalara baslamak istiyorum insaallah🥰 Ben suan gunluk folik asit, Omega 3, selenyum hafta da bir de D vitamini kullaniyorum. Yumurtlama doneminde takviyelerinizi kullanmaya devam ediyor musunuz? Hepimiz icin guzel bir ay diliyorum dualarimdasiniz🌸

Topluca bir yanıtlayayım 😊
25inde başlayan lekelenme lekelenme şeklinde devam etti bugün doktora gittim
Tüm testlerimi yaptırdım
Doktorum bir şey görünmediğini
Bu reglimin bu şekilde yaşanıp biteceğini söyledi.
Son dönemde hızlıca kilo almışım
(Zaten biraz vermem gerekiyordu bir de üstüne almısşım 😔) bu nedenle bu ay reglimin böyle olduğunu söyledi.
Ama sanırım pcos vs yok her şey yolunda.
Benim için de ilk defa yaşanan şey
Hem genel kan hem de hormon tahlillerime bakılacak. Hormonlar daha çıkmadı.
Şimdi o gelen kilolar verilecek.
Tahlil sonuçlarımla yeniden planlamayı de konuşacağım.
Benden güncel haberler bunlar 🌸🙃
Oh oh çok iyi aman bi sorun çıkmasında 🌸 olabiliyor bazen lekelenmeler falan. Sürekli olmadığı sürece doktorlarda çok üstünde durmuyor zaten. Evet eğer fazla kilon varsa verirsen yumurtlamanda daha da düzene girer. Hadi bakalım güzel haberlerini duyarız inşallah 🌸🙏🏼

Merhaba arkadaslar, benim de reglim bitti yumurtlama donemine girmis bulunmaktayim💃🏻💃🏻 Cumartesi 12. Gun itibariyle calismalara baslamak istiyorum insaallah🥰 Ben suan gunluk folik asit, Omega 3, selenyum hafta da bir de D vitamini kullaniyorum. Yumurtlama doneminde takviyelerinizi kullanmaya devam ediyor musunuz? Hepimiz icin guzel bir ay diliyorum dualarimdasiniz🌸
D vitaminiNi neden hafta da 1 kullanıyorsun? Merak ettiğimden sordum. Bana diyetisyen arkadaşım her gün kullanmamı önermişti de

Oh oh çok iyi aman bi sorun çıkmasında 🌸 olabiliyor bazen lekelenmeler falan. Sürekli olmadığı sürece doktorlarda çok üstünde durmuyor zaten. Evet eğer fazla kilon varsa verirsen yumurtlamanda daha da düzene girer. Hadi bakalım güzel haberlerini duyarız inşallah 🌸🙏🏼
Çok teşekkür ederim 🧡
Hormon sonuclarima göre hem soramadıklarımı soracağim hem de kilo meselesini biraz cözmüş olacağım
Okadar iyi geldi ki muayene olmak normal karşılanması sürecin içime su serpildi
İnşallah hepimizin güzel haberleri en kısa sürede gelir 🤗♥️

Bende oceanın folik asitini aldım bugün geldiği gibi de içmeye başladım. İnşallah yeni ay yeni haberlerle gelir bize😍😍

X