Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence doktordan önce kan verebilirsin. Zaten doktorunda kan sonucunu isteyecektir muhtemelen ona göre çağıracaktır seni. Ben olsam koşarak acile gidip kan vermiştim mesela 😂😂😂
Ben ilk çocuğuma çok acele ettim işte herekese söyledim hamile olduğumu daha kalp atişini duymadan ve kaybettim 2 aylıkken şimdi gitmek istemiyorum yani tuhafım hala inanamıyorum hamile olduğuma neden böyle hissediyorum anlamıyorum

Günaydın kızçeler 💃🏻💃🏻
Düğün yoğunluğundan giremedim pek. Dün öğlen iğnemi oldum. Cuma gecesini değerlendirmiştik 🤭 bugün Allah nasip ederse yoka çıkıcaz akşam evde de değerlendiricem 💃🏻💃🏻 pazartesinden sonra sahte pozitif testlerle gözünü gönlünüzü eğlendiricem hazır mısınız ajajajjajajjsjs 😂😂😂😂 @Memeli Mestan Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek Kahhve Kahhve ve etiketlemediğim diğer kızlar 💃🏻💃🏻💃🏻
Yaa sahte pozitif fln diyip durmasanaaa arkadaşım yaa ne biliyorsun sahte olacağını belki de gepgerçek olucak ve seni ağustos ayının pozitifleri olarak göriciğizz 😍🙏

Kızlar yumurtlamadan sonra bel ağrısı çeken var mı dün yumurtam çatladı çünkü bazen kanama oluyor bende çatlayınca kanama yaşadım gecesi değerlendirdik bugün sabahtan beri bel ağrım var normal mi yumurtlamadan sonra bel ağrısı olur mu kaşık ağrısı yok ama

Canım yerleşme kanaması yaşamadım bir bilgim yok ama okuduğum kadarıyla regl yakın dönemde oluyormuş veya regl gününde oluyormuş. O yüzden yerleşme kanaması olabilir. Kanama daha gelmezse veya regle çevirmezse test yap bence. Birde hiç kendini üzme. Eğer hamileysen bile Şuan etkilemez tatilde yaptıkların. Bende geçtiğimiz aylarda senim gibi oldum. Antibiyotik falan kullanmıştım hatta. Doktorum hiç korkma eğer hamileysen bundan sonraki süreçte dikkat etmen gerekir demişti. İçini ferah tut o yüzden 🌸
Reglime ortalama 5 gün var 30-31 Ağustos gibi ama uygulamaların kimisi 28i gösteriyor
Hiç yaşamadığım bir şey bu kanama 1 kere gördüm gitti 🤗
Okadar tatlısın ki
Gece gece naif sözlerin çok iyi geldi bana.
İnşallah etkilemiyordur 🙏🏻 regl gecikene kadar daha dikkatli olmaya çalışacağım
Çok teşekkür ederim 🧡🧡🌸

Yaa sahte pozitif fln diyip durmasanaaa arkadaşım yaa ne biliyorsun sahte olacağını belki de gepgerçek olucak ve seni ağustos ayının pozitifleri olarak göriciğizz 😍🙏
İnşallah inşallah 🙏🏼 gerçek pozitife daha 10 günden fazla varya ondan öyle diyorum ilk 10 gün sahtesini göreceğiz 😂😂😂inşallah sonrasında gerçeğini görmek nasip olur hepimize 🙏🏼

Reglime ortalama 5 gün var 30-31 Ağustos gibi ama uygulamaların kimisi 28i gösteriyor
Hiç yaşamadığım bir şey bu kanama 1 kere gördüm gitti 🤗
Okadar tatlısın ki
Gece gece naif sözlerin çok iyi geldi bana.
İnşallah etkilemiyordur 🙏🏻 regl gecikene kadar daha dikkatli olmaya çalışacağım
Çok teşekkür ederim 🧡🧡🌸
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz 🌸🌸🌸

X