Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hiç bilmiyorum, ilk denememde bu kadar uzun sürmemişti sanki 😔😔 sıkıldım artık ben, artık gece bebek uyumadı diye uykusuz kaldığım günleri fln yaşamak istiyorum...

az önce de tüp bebek yapan kadınlarda kansere yakalanma oranının daha yüksek olduğuna dair bir yazı okudum örnekler de vermişler insanlar. Yakın zamanda kansert dolayısıyla bir kayıp yaşadığımız için belki de daha önce de görmüştüm öyle yazılar fakat bu sefer çok etkiledi...
Maalesef tüp bebek süreci normal tedaviye göre daha yorucu bide butür aksilikler çıkınca daha çaresiz kalıyor insan. Ben ilk gebeliğimden önce de aynı böyle olmuştum çünkü onda da 2 buçuk sene uğraşmıştım herkes hamile kalıyor doğuruyor bir ben kaldım diye ama Rabbim ben bir tane dilerken bana iki tane nasip etti ve inanır mısın o ilk çift çizgiyi gördüğüm anda bütün o eski yaşadıklarımı unuttum sanki o uğraştığım zorluklar çektiğim günler hiç olmamış gibi. Daha önce hamile kaldık ve inanmıyorum ki tekrar nasip edecek Rabbim ve bu kötü günleri ardımızda bırakıcaz. Zorluklar olacak ki iyi günlerin kıymetini bilelim

Tüm günlerimi değerlendirmeye çalıştım inşallah bebişimiz olur 1 seneden sonra , alt karnımda gaz sıkışması olur gibi baskılı bir ağrı var yumurtalık kısımlarımda inşallah hayra alamettir. Hamile olan arkadaşlar yumurtlama dönemi bittikten sonra rahim yumurtalık kısımlarınızda ağrı hissetmişmiydiniz

Tüm günlerimi değerlendirmeye çalıştım inşallah bebişimiz olur 1 seneden sonra , alt karnımda gaz sıkışması olur gibi baskılı bir ağrı var yumurtalık kısımlarımda inşallah hayra alamettir. Hamile olan arkadaşlar yumurtlama dönemi bittikten sonra rahim yumurtalık kısımlarınızda ağrı hissetmişmiydiniz
Alakasız olacak belki ama geçen hafta cumartesi akşamı şişe domates yapıyorduk eşimle. Yerdeki domates püresi dolu tencereyi kaldırırken rahmimden bi parça koptu gibi hissettim ya da böyle minik bi elektrik çarpması gibi. Ondan beridir de arada kasıklarımda sertlik hissediyorum böyle taş gibi oluyo sanki test yapmıştım ama negatifti bugün çatlamadan sonraki 14. Günüm adet bekliyorum. Bugünde hiç kasık ağrım yok. Sadece göğüslerim çok kötü 10 gündür

Bence ikiside pozitif
Valla sen test yalancı deyince ben bidaha yaptım şimdi ilk idrar değil bundada çıktı 🥰iyice ikileme düştüm pazartesi nasıl gelecek

Eklentiler

• 1000109646.jpg
    1000109646.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 55
Mrb hanımlar.Ben diğer ay kullanmak için 3 tane gebelik testi sipariş etmiştim biraz önce geldi.Dayanamadim birini yaptım.Bi bakar mısınız testime.Elim ayağım titriyor.

Eklentiler

• 20240823_124906.jpg
    20240823_124906.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 52
Alakasız olacak belki ama geçen hafta cumartesi akşamı şişe domates yapıyorduk eşimle. Yerdeki domates püresi dolu tencereyi kaldırırken rahmimden bi parça koptu gibi hissettim ya da böyle minik bi elektrik çarpması gibi. Ondan beridir de arada kasıklarımda sertlik hissediyorum böyle taş gibi oluyo sanki test yapmıştım ama negatifti bugün çatlamadan sonraki 14. Günüm adet bekliyorum. Bugünde hiç kasık ağrım yok. Sadece göğüslerim çok kötü 10 gündür
İnşallah bebiş vardır

Mrb hanımlar.Ben diğer ay kullanmak için 3 tane gebelik testi sipariş etmiştim biraz önce geldi.Dayanamadim birini yaptım.Bi bakar mısınız testime.Elim ayağım titriyor.
Var gibi ama sen skain ol yarın sabah ilk idrarında bir test daha yap kesin olsun pazartesi de kan verirsin maşallah diyelim maşallah Süphan Allah 🙏 darısı başımıza

11 catlama oldu bnm çok hissettim ateşim 2 gün 37 den düşmedi karnım şişti kasıklarım ağrıdı ben her ay yumurtlamami hissederim zaten testlede takip ettim çok yakınız bennsabah kaset test yaptım negatif çıktı bnm için erken sanırım
Canım ben dün sabah yaptım negatif çıktı akşam 5 buçukta bidaha yaptım pozitif gibiydi bu sabah ilk idrarla yaptım yine pozitif gibi üstteki dün alttaki bu sabaha ait bence yarın yada diğer gün bidaha dene

Eklentiler

• 1000109635.jpg
    1000109635.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 51
Demiştim ya benim de oluşmuş bi tane anekoid kisti dedi, benim tüp bebek öncesinde oluştuğu için moralim bozulmuştu, küçük kist yüzünden arkadaki yumurtaları göremiyordu, yumurtlama ve transferi de öteler diye üzüldüm ama pazartesi günü küçülmüştü, 46x38 ml.den 24x16'ya küçülmüştü (kendim kür mür hiçbir şey yapmadım) küçülme ve dağılma var iyi dedi, benim sıkıntım da o kadar ilaca rağmen yeni yumurta oluşmuyor anacım... Zararsız dediyse kafana takma bence bir şey olsa söylerdi mutlaka bozma moralini 🌸 iyi düşün iyi olsun 😇😍

İnşallah canım ya şuan derdim yine adetin gelmesi yine beklemece anlıcağın. Tam diyorum tamam takmıcam bu sefer adet gecikiyor 🤷🏻‍♀️

Canım ben dün sabah yaptım negatif çıktı akşam 5 buçukta bidaha yaptım pozitif gibiydi bu sabah ilk idrarla yaptım yine pozitif gibi üstteki dün alttaki bu sabaha ait bence yarın yada diğer gün bidaha dene
Eşim bugün alıcak erken gebelik testi yarın sabah yapıcam varsa belli olur diye düşünüyorum

X