Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya tamamen her şeyin içime doğmasından bıktım eşime kist falan olabilir gitsek mi dedim geçen ay sonra abartma dedim kendi kendine yapıyorsun
Bu ay sırf bu vesveseler gitsin diye devlete geldim aaa bak işte senin ağrı yapan şey bu kist dedi ancak ağrıda yok denecek kadar az yani ilişki de bile yok bir hafta ilişki olmasın dedi ama bizim geçtiğimiz üç gün üst üste ilişki oldu yani acı falan da olmadı 😂 benim planım bugün de ilişkiyi dörtleyecektik 😂
Kist de iliski olmasın dendiğini ilk defa duydum doğum kontrol hapı ile de kist gidiyormuş belki onla alakalıdır bilemedim. Bende ovulasyon yaptım silik çıktı hevesim kaçtı yapmayacam 😂

Ya yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlayamıyor mu doktor benim lh pozitif çıktı pazartesi günü Salı da piktir kesin öyle oluyor hep bence yumurtlamadın diyor anlamadım onu bencesi mi var bunun
Bence sencesi olmaz tabi. Benim bildiğim yumurtalama olduktan sonra bebek olmazsa regl oluyorsun. Pazartesi salı pik yani yumurtlama oluyorsa görmesi lazım yumurtlama olmuş şu kadar cm ya da olmamış demesi lazım. Ben regl bitince gittimdi 8. Yada 9. Gün bugün yarın ilişki yasa yumurtan seçilmiş demişti orda gördü mesela. Bende erken değil mi dedim 14. Gün değil mi o da bazen erken ya da geç olabilir dedi. O yüzden sana yumurtlama olmuş şu kadar cm ya da daha olmamış diyebilirdi. Emin niye olamadı bilemedim. Bi de bazen kadınlar o ay hiç yumurtlmazmis o yüzden mi onu duusndu acaba. Lh başka ne durumda artar sadece yumurtlama da mi onu da bilmek gerek .

Benim olumlu düşünecek pek yanım kalmadı ama 😂 döngümün 47. Günü. Bir kutu duphaston bitirdim bitmesinin üzerinden 7 gün geçti üzerinden 😂 ama inşallah sende vardır bişeyler 🌸
İnşaAllah rabbim tüm dileyenlere versin İnşaAllah sende de vardır. Ben Allah ol der olur. Dün ol demedi ise bugün der bugün demez se yarın der 🤩 sonra öyle bir ol derki olduğu gün iyiki bugün olmuş dersin 💙

Allah kabul etsin canım🙏Çok zor zamanlardan geçiyorsun gerçekten. Hayat olmuzlukları bir saldı mı üstüne ardı arkası kesilmez ki. Ama bu kötü günlerin arkasında hep iyi günlerde vardır. Gece olmazsa sabahın anlamı da olmaz. Güneş doğmadan hemen önce gecenin en karanlık zamanı olurmuş. Yani en karanlığı görecez ki güneş doğsun değil mi🥰
Kendi annemden ötürü biz o güneşi senelerce göremedik. Bilmiyorum bazen diyorum nerde ne günah işledik hep bi kısır döngünün içerisindeyiz diye. Fiziki bi rahatsızlığı olsa insanın şuramda bu problem var der ona göre bi yöntem belirlenir vs ama böyle psikolojik rahatsızlıklar çok daha yıpratıcı. Ben evlendim evim ayrı en çok da babama üzülüyorum mücadele veriyo Kendi başına. Bi of desem karşı ki dağlar yıkılır.

Aynen öyle yap canım :) yumurtlama zamanların dimi şimdi
Silik çıktı 10. Gün bugün yapmayayım dimi her gün yapacaktım silik görünce hevesim kaçtı

Eklentiler

• 1000024213.jpg
    1000024213.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 26
Aa hadi ya😕
İlk idrarla gebelik testi yapılır da ovülasyon yapılmaz canım, regl oldun mu canım gelecek ay yaparsın :)
Gebelik testinin de çıkacağı varsa anında çift çizgi oluyor valla, ilk gebeliğimde iş yerinde günün sonunda öyle 2 saat fln da beklemeden yapmıştım alelade yapmıştım, saniyesinde şak çift çizgi olmuştu, zaten sanırım görüp göreceğim ilk ve son çift çizgiydi 😂😂 daha da görmedim 😂😂

Regli olmayı bekliyorum ve gebelik testi verdim bugün onun sonucunu bekliyorum, regli ile beraber tüp bebeğe başlayacağım 🙂🙃

Aldın mı canım
Yok almadım kuzum bu ay gün aşırı deneme kararı vermiştim adet bitiminden beri eksiksiz bi gün dolu bi gün boş gidiyorum ovü dönemim şuanda da akıntım cok fazla. Dünde kasığıımlla göbek deliğimin sağ tarafı arasında ağrı acı değil de bi hissiyat oluştu. Yarın da devlete gideceğim amh testi için. Belki alttan muayene eder sanmıyorum da ihtimal belki görürüm yumurtamı

Yok almadım kuzum bu ay gün aşırı deneme kararı vermiştim adet bitiminden beri eksiksiz bi gün dolu bi gün boş gidiyorum ovü dönemim şuanda da akıntım cok fazla. Dünde kasığıımlla göbek deliğimin sağ tarafı arasında ağrı acı değil de bi hissiyat oluştu. Yarın da devlete gideceğim amh testi için. Belki alttan muayene eder sanmıyorum da ihtimal belki görürüm yumurtamı
Amh için gittiğinde bence mutlaka alttan da ultrasonla bakar, hatta ultrasonla bakar belki de gerek görürse amh ister ama amh gerek görmese bile hocam bir bakalım de iste mutlaka

Ya işte gebelik isteyince insan ben bekleyemem bir hafta sanki nolcak 😂
1 haftadan bir ay gidiyor. 1 yıldır olmuyor diyorum ki 12 kere aslında ve bunun kac tanesi hasta oldum yorgun oldum fire verdi 😂 hamilelik düşündüm düşünelim zaman kavramı da değişti regl olunca hemen bitsin deneyelim diyorum. Sonra da hemen regl zamanı gelsin de belli olsun diyorum 😂 zaman kıymetli

Gebelik testinin de çıkacağı varsa anında çift çizgi oluyor valla, ilk gebeliğimde iş yerinde günün sonunda öyle 2 saat fln da beklemeden yapmıştım alelade yapmıştım, saniyesinde şak çift çizgi olmuştu, zaten sanırım görüp göreceğim ilk ve son çift çizgiydi 😂😂 daha da görmedim 😂😂

Regli olmayı bekliyorum ve gebelik testi verdim bugün onun sonucunu bekliyorum, regli ile beraber tüp bebeğe başlayacağım 🙂🙃
Evet canım cidden varsa gebelik testinde hemen çıkıyor, o yüzden 10dk sonrasını pek ciddiye almayın yazıyor 🥲
Ben çok gördüm çift çizgi canım ama elde var 0 🥲
Hiç sıkma canını inşallahh tedaviyle bu ay olur 🙏🙏

Amh için gittiğinde bence mutlaka alttan da ultrasonla bakar, hatta ultrasonla bakar belki de gerek görürse amh ister ama amh gerek görmese bile hocam bir bakalım de iste mutlaka
Ayy zaten hep alttan baka baka amh isteyen olmamış senle geçen gece konuştuğumuzdan sonra, korunmayı bıraktığım 2021 yılı ekim ayından bu zamana kadar olan bütün tahlilleri tek tek inceledim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ vallahi yıldım artık

Canım iyi yapmışsın almamakla ya ovülasyonla takip edince insan stres oluyor ve gebe kalmayo etkiliyor 🥲
Bende yumurtlama zamanlarındayım gün aşırı deniyoruz bizde bakalım 🥹
Bat ne zamandı :)

X