Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Doktor da öyle dedi ama içim hiç rahat değil benim ya kendim abartıyorum diye düşündüm hep düşündüğüm başıma geldi kist çıktı herkeste oluyormuş aslında inşallah adetle gider

Bende çok büyütüyorum , gebelik olabilirmiş kist bi etki yapmıyor filan dedi doktor, ama kaç aydır olmuyor acaba ondan dolayı mı diye düşünmeden de edemiyorum. İnşallah erir bir an önce..

13 yada 14 ü olmam lazım 28 29 günde bir oluyorum daha 6-7 gün var yarın sabah tekrar denicem bakayım ilk idrar değildi bide sıkışıkta değildim zaten onda da böyle görürsem giderim kan vermeye büyük ihtimalle 😇 pek bi ümidim yok ama Allah ol derse olur 🙏
Haydi inşallah kuzum Allah gönlüne göre versin 🤎

Adet gelmedi demi daha. Yarın perşembe, cuma günü kan ver bence direkt bende görmek istediğimden mi bilmiyorum normal ekrandaykem gölge var gibi resme tıklayın büyütünce yok gibi
Cuma doktora gidicem tekrar muhtemelen kanda ister. Artık bitse şu çilem ya. Adet yok belirtide yok

Ayy bende gecen ay gördüm ilk defa hayatımda biri yeni doğmuş biri de bir ya da 2 yaşında sanırım yatıyor koltukta. Yeni dogani da bırakıyorum koltuğa. Büyüğüne diyorum ki kardeşini tut düşmesin tamam mı sen büyüksün diye gülüyorum espri yaparak tabi rüya da onun onu tutamayacağın bilincindeyim. Ben öyle diyince bebeğin bir gülüşü var Allah'ım hala aklımda en güzel gülen bebek oydu yaa. Ve kimyasal gebelik oldu. Kimyasal da olsa bir şeyler olmuş bence bi can olmaya çalışmışsın. Ama o gülüş o kadar huzurluydu ki aklıma geldikçe huzur buluyorum hala 💙
Çok etkileniyor insan gerçekten. Bütün gün rüyamda hissettiğim o hissi hissettim. Birazda o hisse güvenip test yaptım ama maalesef çıkmadı 😔

Ayyyy ne yapayım ya sonra üzülüyorum kırmızıları görünce ama böyle daha iyi 😂😂 pozitif bile olsa 10 tane test yapmam lazım inanmam için 😂
Hahaha aynı aynı valla sonradan üzüleceğime baştan üzüleyim diyorum ay yok olmamıştır olmaz falan diye 😅😅 ben en son evin bahçesine kamyonla test döktürücem zaten🙈🤣🤣🤣

9. 30 - 10 a kadar gelmezse bir tane daha yap olmadı. Benim 10. Gün bakalım nasıl olacak gerçi bu ay ne olursa olsun dneyecegim 8 ile 15 arası her gün sonra iki günde bir öyle bir plan yaptım 😂 bence pik görmesen de yap yine de
Gidiyorum şimdi hastaneye bakalım ne dicek :)

Bende çok büyütüyorum , gebelik olabilirmiş kist bi etki yapmıyor filan dedi doktor, ama kaç aydır olmuyor acaba ondan dolayı mı diye düşünmeden de edemiyorum. İnşallah erir bir an önce..
Ben de de çıkmıştı doktor adetle atılır atilmazsa 3 ay da doğum kontrol hapı veririm demişti 1 ay sonra başka doktora yok dedi kist

İnşallah canım dua edicem içimizde ne oluyor bilmiyoruz önceden böyle bi şey yaşamadım ilk olduğu için korkuyorum belki bi şey yok ama

X