Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ayy bu ay beraber yaşayacağız heyecanı o zaman 🥰 güzel şeyler söyleyecek inşallah canım. Ben yine yapıcam ama geçen ay ki gibi en başından başlamadım bu ay öğrendim artık.

20 Temmuz gibi başlarım 0vü testine gün aşırı ilişki zaten oluyor son 3 gün kala her gün deneyeceğiz bakalım bu ay ne olacak.❤️
Ay hadi bakalım çok heyecanlıı. İkimizin de olsaaaa tadından yenmez her şeyimiz aynı olacak🫠😍
Mantıklı canım ben bu ay tesadüfen denk gelmiştim pike en başından başlamaya gerek yok bence de.

Evet canım benım de buay 2. Gün düştü 2 gün erken lekelenme oldu aslında tam adet olmam gereken gün düştü ısım zaten burda amaç kişi birkaç ay bakıyor ve nezaman düştüğüne kanaat ediyor önce ortalama bakmak lazm az önce de dikkat edersen 14. Veya 15.gün sonra duser yazdm☺️ benm hıc düşmems olursa erken lekelenme olmayıp hamıleym demektır yanı benm tablom bole O zaman sen de iki gün beklersin Bir dahakine test yapmazsan mesela
Evet kuzum bidahaki ay kafamda tam netleşir diye düşünüyorum zaten

Eğer önümüzdeki ayı takip edersen bir bak senin 2.gün düşüyor olabilir veya yoğun kanama başladığında. Kendine ikinci gün referans alırsın kuzum ben bu ay o kadar çok değerlendirdim ki tabloya bak eğer bu ay olmamış ise önümüzdeki ay asla ısı falan bakmayacağım Bu arada aslında 10u benim yumurtam çatladı Son ilişkiler onuna denk geliyor fakat programı sacmalamos 9u dyor ısrarla 🤣
Program benimkini de ovülasyon testine göre 2 gün sonraya atmıştı ısıya göre. Regl günüme göre olan durumu anladım gibi ama yumurtamayı ısıya göre çözemedim daha😅

Tahmin ettiğim gibi oldu kızlar. Sanırım kürden dolayı adetim 2 gün gecikti. Az önce başladı regl. Baya umutlanmıştım ama nasip değilmiş. Sat 14 temmuz Bat 9 ağustos artık.
Aa ben yeni gördüm bunu canım. Stres yapma uzun gibi geliyor zaman ama bi bakıyorsun yumurtlama zamanı gelmiş. Ondan sonraki dönem biraz daha yavaş geçiyor ama belirti şu bu derken onun heyecanıyla geçer gider😃

Peki hangne göre oldunn
Canım benim tam 14 gün geçmiyor üzerinden. Çatlamadan sonra 11. ya da 12. gün başlıyor. Bu ay da ovülasyon testine göre oldu 12. günde başladı. Sen de hissediyorsun ya yumurtlamanı, onu baz al bence. Çünkü benim akıntım falan da ovülasyon testiyle uyumluydu. Isıyı başka faktörler de etkiliyor olabilir.

Bence idrarını şimdi yap ve 2-3 saat sıvı tüketimini kes öyle yap testi
Ya ben bugün acillik oldum. Sabah ishal mide bulantısı ile uyandım. Meğer bebiş varmış şaka gibi daha regl günüm bile geçmedi. 169 beta HCG ☺️ henüz kadın doğum doktoru bakmadığı için hiçbir şey diyemiyorum. İnşallah sağlıklıdır ve sağlıkla huzurla doğuma ulaşırız. İnşallah dileyen herkes en kısa sürede sağlıkla hamile kalır. Bana bu topic hayırlı geldi. Teşekkür ederim 💖

Ya ben bugün acillik oldum. Sabah ishal mide bulantısı ile uyandım. Meğer bebiş varmış şaka gibi daha regl günüm bile geçmedi. 169 beta HCG ☺️ henüz kadın doğum doktoru bakmadığı için hiçbir şey diyemiyorum. İnşallah sağlıklıdır ve sağlıkla huzurla doğuma ulaşırız. İnşallah dileyen herkes en kısa sürede sağlıkla hamile kalır. Bana bu topic hayırlı geldi. Teşekkür ederim 💖
Ayyyyy çok sevindimmm. Sağlıklıdır inşallah. 2 gün sonra tekrar kan ver 2 katı artışın olur sağlıkla ilerlesin inşallahh ❤️

Ayyyyy çok sevindimmm. Sağlıklıdır inşallah. 2 gün sonra tekrar kan ver 2 katı artışın olur sağlıkla ilerlesin inşallahh ❤️
Çok teşekkür ederim. Ya bakalım randevu arıyorum o da yok. hepiniz için diliyorum hamileliği 💖 inşallah en kısa sürede hamile kalın güzel kadınlar 🥰

Çok teşekkür ederim. Ya bakalım randevu arıyorum o da yok. hepiniz için diliyorum hamileliği 💖 inşallah en kısa sürede hamile kalın güzel kadınlar 🥰
Amin amin çok teşekkür ederizz❤️❤️ randevu alana kadar kan vermeye devam et çünkü doktorun da belirli bir betaya kadar senden kan isteyecek her hangi bir şey yapamaz. Al yine ama alana kadar artışını kontrol et.

Yaaaa canım benim çok çok sevindim. Açılışı sen yaptın ilk hamişimiz darısı listedeki diğer herkesin başına. İnşallah sağlıkla ilerler🥰

Tebrik ederimmm sağlıkla gelsin❤️🐣

X