Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Insallah saglikli devam eder 🙏 reglinize kac gun var
8 agustos ama ben aşılama yaptırdım ya o yüzden 12 veya 14 gun test yapabilirim

Hayatımda ilk defa ovulasyon testim kopkoyu
Bu normal mi🙄
Pko hastasıyım ben asla lh testleri ile yumurtlama yaklayamamis biriyimdir sizce betadan kaynakli olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20240804_141617.jpg
    IMG_20240804_141617.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 71

Bu normal mi🙄
Pko hastasıyım ben asla lh testleri ile yumurtlama yaklayamamis biriyimdir sizce betadan kaynakli olabilir mi
İğnenin etkisindendir kuzum

Bu normal mi🙄
Malesef ben lh testleri hakkinda hic bilgili degilim🥲

Predictor ve prodoctor net sonuc veren tek testler bir de comfort
Ben prodoctor ile 2 tane test yaptım ilk 3 dk böyle çıktı. Kan verdim hamile olmadığımı öğrendim ve regl oldum. O yüzden evdeki prodoctorları da çöpe attım..

Eklentiler

• IMG_20240801_080543.jpg
    IMG_20240801_080543.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 82
Aaa ciddi misin 🥺
Allah'ım ne zorlu süreçten geciyoruz ya 😞
Evet çok yıkıldım. Prodoctor bende normalde kuruma çizgisi bile yapmazdı. O kadar inanmıştım ki.. Şimdi bu ay 3 farklı marka ile yapıp öyle kan vermeye gitmeyi düşünüyorum. İnşallah hepimiz hayırlısı ile en güzel sonucu alırız☺

Evet çok yıkıldım. Prodoctor bende normalde kuruma çizgisi bile yapmazdı. O kadar inanmıştım ki.. Şimdi bu ay 3 farklı marka ile yapıp öyle kan vermeye gitmeyi düşünüyorum. İnşallah hepimiz hayırlısı ile en güzel sonucu alırız☺
İnşallah canim Allah kalbimize göre versin inşallah 🤲🏼

Hamile değilken benim değerim 0.2 çıkıyordu. Bu sefer 2 çıktı. Bir umut yükselir dedim ama 1 saat sonra regl oldum
Ya şöyle olmuş olabilir kimyasal gebeliktir biraz yükselip düşüşe geçmiştir. Kanda hemen düşüş olabilir ama idrar hemen sıfırlanmıyor beta 😕
Ondan ötürü idrar testi silik çıkarmıştır.
Regliniz gecikmiş miydi peki? 😕

Ya şöyle olmuş olabilir kimyasal gebeliktir biraz yükselip düşüşe geçmiştir. Kanda hemen düşüş olabilir ama idrar hemen sıfırlanmıyor beta 😕
Ondan ötürü idrar testi silik çıkarmıştır.
Regliniz gecikmiş miydi peki? 😕
Hayır bat günü pozitif çıktı. Kadın doğum doktoru kimyasal gebelik de değil testler hatalı dedi. Hiç anlam veremiyorum hala. 0.2 den 2 ye 10 kat bir artış niye oldu anlamıyorum..

Hayır bat günü pozitif çıktı. Kadın doğum doktoru kimyasal gebelik de değil testler hatalı dedi. Hiç anlam veremiyorum hala. 0.2 den 2 ye 10 kat bir artış niye oldu anlamıyorum..
Ya bi test olsa belki dicem ama prodoctor da ben hiç kuruma çizgisi bile görmedim.
Bi de 2 çıkması da şüpheli eğer hep 0 çıkıyorsa.
Kimyasal gebelik gibi geldi bana ama bi önemi yok.
İnşallahh bu ay sağlıklı gebelik yaşarsınız 🙏🙏

X