Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen bence de öyle. Zaten regl düşünemem şu an. Benim dayım oğluna eşimin dayısının küçük kızını isteyecek. Kaynanamgil de oğullarına kaynıma yani eşimin dayısının büyük kızını istediler geçtiğimiz pazar. Durumlar benim durumdan daha karışık.
Ay valla karışık sizin durumlar. Ben verdim sende ver gibi olmuş durumlarınız

Merhaba hanımlar. Ben 1 buçuk aydır şehir dışında olduğum için bu ayi da degerlendiremedigimi düşünüyorum. Tabi herşey Rabbimin izniyle ama aklıma takılan bişey oldu. Size sormak istiyorum. Ben şehir dışına çıkmadan kan tahlili yaptırdım. Eksik yapılan testleri de şehir dışında temmuzda hallettm d vitamini ,demir ,folat hep düşük çıktı. Doktor da bana b vitamini folik asit d vitamini demir hapı verdi. Ben takvime bakınca da degerlendirdigim günleri gebelik ihtimali yüksek diyor. 27 si de not almisim kasık sancım oldu diye (yumurtlama olduğunu tahmin ederek).

Sadede gelecek olursam vitaminler düşük olursa gebe kalma olasılığı çok düşük diye biliyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bilgi ve tecrübeniz varsa beni aydinlatirsaniz sevinirimEki Görüntüle 3461036

Kız bebek olacak oldu mu kimlerde oluyor köyde eskilerin her vitamini tam mıydı ki sen ilaçlarınkullan gerisini Allah’a bırak bende başlarda takıyordum onu demir eksikliğine bağlıyordum ilk gebelik oldu o halde şu an her şeyim tam bebek denemesi devam bizlerde en büyük vitamin eksikliği kaygısızlık kaygısız olsak bitecek 😂

Günaydın 🌸 Hadi inşaallah güzel haberler bekliyorum
Günaydınn🌸 gittim aslında bildiğim şeyleri söyledi. Duphastondan sonra 7-10 gün arasında bekleriz kanamayı dedi. Rahmin kalınlaşmaya başlamış bence kanayacaksın dedi. Kan almayalım şimdi çok baktık betana haftaya olmazsan gel tekrar kontrol edip kan alalım dedi. Rahim kalınlığım 12 mm olmuş. Bugün ilaç biteli 4. Gün bakalım artık haftaya cumaya kadar beklicem

Günaydınn🌸 gittim aslında bildiğim şeyleri söyledi. Duphastondan sonra 7-10 gün arasında bekleriz kanamayı dedi. Rahmin kalınlaşmaya başlamış bence kanayacaksın dedi. Kan almayalım şimdi çok baktık betana haftaya olmazsan gel tekrar kontrol edip kan alalım dedi. Rahim kalınlığım 12 mm olmuş. Bugün ilaç biteli 4. Gün bakalım artık haftaya cumaya kadar beklicem
Anladım canım doğru beklemek en iyisi benim testlerim yanımda yoktu ev merkezden uzaktı yapamadım ben mecbur bekledim ama sonra da hiç şüphe kalmadı aklımda iyi oldu

Ben mi yanlış görüyorum
(Saniye sürmedi çıktı su da tuttum kuruma degil)
Aşılama 12.gun

Eklentiler

• IMG_20240804_094256.jpg
    IMG_20240804_094256.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 71
Ay valla karışık sizin durumlar. Ben verdim sende ver gibi olmuş durumlarınız
Ortalığı karıştıran benim dayım. Eşimin dayısının küçük kızına talip olunca onlar eşimin dayısıgilde küçük büyüğün önüne geçmesin diye kaynıma verdiler büyük kızı. Gerçi büyük kızla kaynım zaten birbirlerini seviyordu ama ayrılmışlardı iş ne ara istemeye geldi anlamadık.

Yaptım pasta almıştım üzerine mum yakıp geldim şaşırdı kimin doğum günü falan dedi üzerindeki kağıda sana bir sürprizim var yazdım onu okuduğunu görünce de telefonumdan testin fotoğrafını gösterdim çok şaşırdı duygulandı
Yaaaa çok güzel ya. Bence ikinize de iyi gelecek bu bebiş inşallah 🥰

Merhaba, aranıza katılmak için üye oldum. SAT 16 Temmuz, BAT 14 Ağustos. Hayırlı haberlere inşallah... 🪷🙏

X