Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam herkese önceki grup uğurlu gelmişti hamileydim. Geçen hafta sonlandırmak zorunda kaldık maalesef. Bebeğimin beyin gelişimi durmuş kafa tası oluşmadığı için beyni kafasının dışına çıkmış amniyon sıvısında yürüyordu. Kısaca anensefali deniyormuş buna. Sat Bat henüz belli değil. Maksat kafa dağıtmak benim şimdilik. Umarım herkesin hayırlı haberler aldığı bir topik olur. Eylül gibi bende hazır hissedersem istiyorum gebe olmak. Eylül sonu Ekim başı alırsam güzel haberi inşallah Ekim'de evlilik yıl dönümümüzde sürpriz yapabilirim ♥️
Ah canım benim çok üzüldüm başınız sağolsun. Ben seni hatırlıyorum eski gruptan. İnşallah Rabbim tekrardan sağlıkla nasip eder🙏

Bende dış gebelik geçirdim canim cok uzucu oluyor geçmiş olsun. Herşey de vardir hayır üzülme Rabbim dogru zamanda versin hepimize insallah ✨🙏 catlama belirtilerin nedir ?
Amin canım rabbim kucağımızı boş koymasın inşallah.
Benim belirtilerim şeffaf akıntı, ateş basması, genelde sağda olmak üzere kasıkta batma hissi birde o gün yaklaştığında eşime düşkünlüğüm artıyor benim 🤭 🤭🤭 meme hassasiyeti oluyor bazen.

kızlar persembe yumurtam 13mm idi günlük 2mm büyüyormus bugün 17mm olması lazım ovulasyonda pozitif olması lazım degilmi test yapıyorum ama negatif

Canım tabii ki de değişiyor 23 günde bir adet olduysan 9. gün yumurtlama olmuş 24 günde bir olduysan da 10. gün yumurtlama gününe artı 14 ile adet olursun Çünkü benim de erken yumurtlamalarım oldu ve ben anlıyordum artı 14 ile 24 veya 27 günde bir adet olduğum oldu korunduğum zamanlarda da anlıyordum not ediyordum erken adet olacağım diye yumurtlamaya göre yani sen 13. güne nazaran ilişki yapıyorsan hamilelik çok zor olur
Ya kusura bakmayın hiçbi şey anlamadımm :KK43:( ben erken olacağımı nerden bilicem ki ona göre hesaplıyim :KK43: bu ay belki 27günde bir olucam o zaman 13te yumurtlicam demektir. O zaman en iyisi ovülasyon testi yapmak sanırım.

Selam. Benim normalde 25 temmuzda regl olmam gerekiyor ancak bu ay erken pik yakaladım ovulasyon testinde. 7 temmuzda pik oldu 8 temmuz itibaryle yavaşca silikleşmeye başladı. Şimdi benim 7-8 tarihleri üzerine 14 gün sayıp o şekilde regl tarihi mi belirlemem gerekiyor? Çünkü bu şekilde 21-22 temmuzda regl olmam gerekiyor beklenen tarihten 3-4 gün önce..

Ya kusura bakmayın hiçbi şey anlamadımm :KK43:( ben erken olacağımı nerden bilicem ki ona göre hesaplıyim :KK43: bu ay belki 27günde bir olucam o zaman 13te yumurtlicam demektir. O zaman en iyisi ovülasyon testi yapmak sanırım.
Her ihtimale karşı adet bıtımı gün aşırı yapıp 2 gun arayla yne gunasırı yaparsanız lişkiyi denk gelir sonucta pcos degılsın🤗

Amin canım rabbim kucağımızı boş koymasın inşallah.
Benim belirtilerim şeffaf akıntı, ateş basması, genelde sağda olmak üzere kasıkta batma hissi birde o gün yaklaştığında eşime düşkünlüğüm artıyor benim 🤭 🤭🤭 meme hassasiyeti oluyor bazen.
İnşallah zor bir süreç oluyor dış gebelikten sonra ilk denememiz bu ay pek umudum yok 🤗Benimde ayni ama 14 cu gun değil bu ay 9 ve 10 cu gün geldi şeffaf akıntım erken çatlıyor demekki benimde o günleri degerlendirdik bakalım hayırlısı olsun ❤️

İnşallah zor bir süreç oluyor dış gebelikten sonra ilk denememiz bu ay pek umudum yok 🤗Benimde ayni ama 14 cu gun değil bu ay 9 ve 10 cu gün geldi şeffaf akıntım erken çatlıyor demekki benimde o günleri degerlendirdik bakalım hayırlısı olsun ❤️
Aynen hayırlısı güzel haberler alırsınız inşallah bu ay boş geçecek benim reglim gelsin önce düzenimi bilmem lazım benim gerçi kısmet belki reglim gelmeden gebe olurum♥️🥰🤲🏻🤲🏻

Aynen hayırlısı güzel haberler alırsınız inşallah bu ay boş geçecek benim reglim gelsin önce düzenimi bilmem lazım benim gerçi kısmet belki reglim gelmeden gebe olurum♥️🥰🤲🏻🤲🏻
Ayy insallah guzel haberlerimizi birbirimize veririz burdan isteyen herkese nasip etsin Allah'ım 🥰✨🤗

Kızlar bu ay hamişlerimizden biri Mart ayı grubunu editörden alır inşallah. Grup şuan aktif değil liste yok. Editörden alınmamış

X